Det går sikkert bra! Venninnen min hadde null symptomer hele graviditeten, og hennes baby er kjempefinNå stresser jeg igjen over lite symptomer... Har knapt merket noe ting de 2 siste dagene.. Grugleder meg til ul uti neste uke.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det går sikkert bra! Venninnen min hadde null symptomer hele graviditeten, og hennes baby er kjempefinNå stresser jeg igjen over lite symptomer... Har knapt merket noe ting de 2 siste dagene.. Grugleder meg til ul uti neste uke.
Det varierer veldig, så prøv å ikke bekymre deg for mye5+1. Men har ingen symptomer enda..
flere som har opplevd det? Nesten så kaffe’n blir syrlig på tunga
vet ikke helt hvordan jeg skal forklare det
Slik har jeg hatt det hver gang! Har ikke taklet kaffe gjennom hele svangerskapet tidligere..Idag får jeg en slags stål smak av alle typer kaffeflere som har opplevd det? Nesten så kaffe’n blir syrlig på tunga
vet ikke helt hvordan jeg skal forklare det
![]()
Har hørt mange si at kaffe smaker stygt.. men altså, syrlig stålSlik har jeg hatt det hver gang! Har ikke taklet kaffe gjennom hele svangerskapet tidligere..
Men er vel egentli bare positivt mtp at man ikke skal drikke så mye kaffe og jeg er kaffomaniac
Jeg forstår deg så godt. Husk at alle følelser er lov og det er greit å synes at svangerskap er pyton til tider. Håper du finner noe som kan distrahere deg og at symptomene letter snart. Sender deg en stor klemHar en skikkelig tøff dag i dag.. ikke hatt noe energi. Svimler bare jeg beveger på meg, andpusten av å gå fra ene enden av rommet til den andre. Kvalm absolutt hele tiden.. får nesten ikke i meg mat. Har ikke kastet opp, men det er fordi jeg stopper å spise når jeg kjenner kvalmen kommer..
Men i dag er det tøft. Tøft å vite dette er min nye hverdag for de (verste fall) neste 7 mnd…
Jeg er glad for å få en ny baby, og et nytt barn. Men jeg må bare innrømme dette er ufattelig tøft…

6+4 om det har noe å siDu er noe lengre enn meg. Jeg er 5+1 pg har ingen sympotomer men kan heller ikke kjenne noe slik du beskriver. Har litt fett nederst på magen riktig nok ingen symptomer her heller..
meen, jeg føler jeg kan «kjenne» symfyse/livmor heeelt nede. Som en klump. Noen andre som gjør det? Vil gjerne høre om dere som ikke kjenner det heller, for jeg føler jeg kjenner det mindre nå enn for 1 uke siden..6+4 om det har noe å si
Off, det e ikkje lett å være gravidGod morgen alle sammen! Føler det siste døgnet beskriver symptomene mine godt:
Holdt på å sovne fra kl. var 18, gråt litt da kjøkkensaksa var borte, la meg kl. 21, sov med sports-BH fordi puppene var så ømme, våknet 04:30 av at jeg måtte tisse, våknet igjen 08:15 og fikk ikke sove mer før kvalmen meldte seg. Så nå ligger jeg på sengekanten og spiser litt Ritz og beveger meg sakte for å ikke kaste opp
beklager at eg ler, men ingen andre enn gravide finner på å grine av at kjøkkensaksa er borte 
ingen symptomer her heller..
meen, jeg føler jeg kan «kjenne» symfyse/livmor heeelt nede. Som en klump. Noen andre som gjør det? Vil gjerne høre om dere som ikke kjenner det heller, for jeg føler jeg kjenner det mindre nå enn for 1 uke siden..6+4 om det har noe å si
Du er noe lengre enn meg. Jeg er 5+1 pg har ingen sympotomer men kan heller ikke kjenne noe slik du beskriver. Har litt fett nederst på magen riktig nok ![]()
Føles liksom litt tryggere og mer ekte på en måte
Åååh, e du gravid3+3 idag så er veeeeldig tidlig.
Eneste jeg merker av symptomer er st tannkjøttet blør lett når jeg pusser tennene (har vært helt likt begge gangene jeg har vært gravid før), og jeg har noen kvalmebølger i løpet av dagen.
Kommer sikkert til å angre på å si dette, men håper jeg får mer symptomer snartFøles liksom litt tryggere og mer ekte på en måte
![]()
så kjekt! Gratulera Pregnancy brain! Altså jeg glemmer og tabber meg ut og gjør feil over en lav sko for tiden. Føler jeg bare vaser rundt fra rom til rom uten å vite hva jeg skal. Det å gå i butikken uten plan og perfekt liste med ALLE ingrediensene og mengde skrevet ned, det kan jeg bare glemmeOh, hello, pregnancy brain! I dag tømte jeg kaffen rett i koppen![]()

Tuusen takk!Åååh, e du gravidså kjekt! Gratulera
![]()
Koselig å se så mange «kjenninger» i termingruppen her.Ja, enig, begynne å bli ein fantastisk gjengTuusen takk!Koselig å se så mange «kjenninger» i termingruppen her.
