Ikke så oppløftende disse testene og skulle ønske det var tydelige streker. For to pp siden så fikk jeg ikke positiv test før 12dpo så håper litt endaHar ikke noen god følelse etter de testene, men håper i det lengste!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ikke så oppløftende disse testene og skulle ønske det var tydelige streker. For to pp siden så fikk jeg ikke positiv test før 12dpo så håper litt endaHar ikke noen god følelse etter de testene, men håper i det lengste!
Ikke så oppløftende disse testene og skulle ønske det var tydelige streker. For to pp siden så fikk jeg ikke positiv test før 12dpo så håper litt enda![]()
De var det, så er spent på morgendagens testerVar det så sent da altså? Da er det jo fortsatt håp, ja!
Håper detHåper tanta holder seg borte og at streken bare er litt sjenert og kommer tydelig frem på neste test!❤
TakkSer ikke så bra ut, neiStor klem
Så hvis denne dumme tanta melder sin ankomst så blir det akupunktur i tillegg til Letrozol, Ovitrelle, Crinone og fortsatt vektnedgang og håper det hjelper Har gått ned 5,5kg siden jeg startet i slankekrigen (16 uker) så er fornøyd så langt og gir meg giv til å gå ned enda merHvordan har det gått med vektnedgangen så langt i år?
Har gått ned 5,5kg siden jeg startet i slankekrigen (16 uker) så er fornøyd så langt og gir meg giv til å gå ned enda mer![]()
Tusen takkSå bra, du er superflink!

