Ønskemamma91
Flørter med forumet
8+1, tidlig ultralyd igår hvor vi fikk se et flott lite dundrende hjerte
Skikkelig trøtt, svimmel, uggen og kvalm mye av tiden.
Skikkelig trøtt, svimmel, uggen og kvalm mye av tiden.Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Skikkelig trøtt, svimmel, uggen og kvalm mye av tiden.Oi vi er helt likt! Tror ikke du skal være så bekymret, jeg har noen dager hvor jeg føler meg helt fin og andre dager skikkelig dårlig, og ultralyden min igår var fin8+1
Har litt flere pauser i kvalmen og kaster ikke opp like mye (som selvfølgelig gjør meg bekymret og negativ). Ømme bryster. Sover dårlig. Svimmel. Blodtrykksfall.
Takk! Jeg skal prøve på detOi vi er helt likt! Tror ikke du skal være så bekymret, jeg har noen dager hvor jeg føler meg helt fin og andre dager skikkelig dårlig, og ultralyden min igår var finBrystene mine er nesten ikke ømme lenger, men jeg synes det er ganske deilig! Nyt dagene du ikke er så kvalm tenker jeg
![]()
Blir lettere å slappe av mer om alt er fint på tul 
Det skjønner jeg godt Når har du tul? Det gode er at etter uke 8 er det bare 1-2% risiko for at noe går galt!Takk! Jeg skal prøve på detBlir lettere å slappe av mer om alt er fint på tul
![]()
12+4, en evighet til. Håper jeg får en offentlig før det. De gode prosentene hjelper meg ingenting og får meg ikke til å senke skuldrene dessverreDet skjønner jeg godt Når har du tul? Det gode er at etter uke 8 er det bare 1-2% risiko for at noe går galt!

Åja12+4, en evighet til. Håper jeg får en offentlig før det. De gode prosentene hjelper meg ingenting og får meg ikke til å senke skuldrene dessverreOppdaget MA 12+1 forrige gang, og når man er over 12 uker skal man jo liksom være «trygg»
![]()
Fått time hos gynekolog allerede i morgen, så da får vi seÅjaHåper du får en tid innen 12+4! Enig i at det er lenge å vente. Og når man er nervøs så er det bedre å få sjekket før, for å bli litt roligere. Kanskje du kan gjøre det privat?

Hvordan gikk det?Fått time hos gynekolog allerede i morgen, så da får vi se![]()
Det gikk heldigvis fint. En liten bønne med hjerteslagHvordan gikk det?
Målt til 2 dager kortere enn menstermin, men 2 dager fra eller til er innafor
Fikk ny time igjen om 3 uker, og har allerede begynt å grue meg til den
Om alt er bra da vil nok skuldrene senkes litt.Knuterosen?6+2
Trøtt
Oppblåst
Større pupper
Knuterosen
Å jamen så bra alt ser bra ut nå! Prøv å nyte det litt nåDet gikk heldigvis fint. En liten bønne med hjerteslagMålt til 2 dager kortere enn menstermin, men 2 dager fra eller til er innafor
Fikk ny time igjen om 3 uker, og har allerede begynt å grue meg til den
Om alt er bra da vil nok skuldrene senkes litt.
TakkÅ jamen så bra alt ser bra ut nå! Prøv å nyte det litt nåSå fint du har ny time om allerede 3 uker! Vet det er lettere sagt enn gjort å slappe av spesielt når du har opplevd det du har, men tror det er viktig å også huske å nyte livet litt også
Lykke til <3
Prøver å nyte tanken på at alt var fint på fredag. Innimellom tar jeg meg selv i å glede meg til ny ultralyd også, men tar meg fort i det
Vil ikke ta gledene på forskudd helt enda. Men om ultralyd 11+4 ser bra ut føles det litt tryggere 
Jeg har det helt likt. Er 9+0 nå og har hatt det sånn de siste ukene..7+2.
Magen skriker etter mat døgnet rundt, og jeg spyr opp alt om jeg ikke spiser hele tiden. Samtidig har jeg ingen matlyst og sliter med å få ned større porsjoner. Ellers er jeg trøtt og føler meg sliten.
Noen andre med ulvehunger? Hva spiser dere?
Jepp er den som har gått Erythema Nodosume i alle mine svangerskap.Knuterosen?![]()