Mamma skal strikke dette settet for oss.Noen som har tips til fine hentesett? Mamma har lyst til å strikke![]()

https://www.garnius.no/2132-6-myrtel-sett-complex
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Mamma skal strikke dette settet for oss.Noen som har tips til fine hentesett? Mamma har lyst til å strikke![]()

Wow, dette likte jeg! Spørs om jeg må ønske meg dette

Det der har jeg begynt på
ferdig med en fot
men strikker det litt større enn hentesett sånn at vi har det til neste vinter.Så lurt.Det der har jeg begynt påferdig med en fot
men strikker det litt større enn hentesett sånn at vi har det til neste vinter.
Blir jo knapt brukt i den minste størrelsen. 
Har ikke strikket det, men det var en smart idé, hadde absolutt gjort det om jeg skulle ammet!Noen som har strikket ammeinnlegg før? Har masse ullgarn rester jeg burde ha brukt opp![]()
Håper noen skulle vite om en god og enkel oppskrift. Har ikke så god ammeerfaring så vet jo ikke om jeg får brukt de. Men så lenge det er enkle oppskrifter og restegarn så skader det ikke å ha noen klar.Har ikke strikket det, men det var en smart idé, hadde absolutt gjort det om jeg skulle ammet!
Trodde jeg hadde oppskriften hjemme, men finner den ikke igjen noe sted. Gidder ikke betale for den igjen, så satser på å bare telle masker og rader på storesøsters teppe og håpe at det blir bra 
Er jo perfekt å trekke utenpå body og strømpebukse. Bedre enn et helt antrekk før man skal ut døren. Tror jeg må prøve meg på en slik jeg ogLillesøsters romper, oppskrift av petite knit.
Håper man bruker romper en del, jeg har strikket ganske mange.![]()
Det er sant! Håper vi får bruk for deEr jo perfekt å trekke utenpå body og strømpebukse. Bedre enn et helt antrekk før man skal ut døren. Tror jeg må prøve meg på en slik jeg og![]()
Hvordan er fasongen på strikkede strømpebukser? Holder de på? Eller siger de? Er så kresen på strømpebukser til barn for det er så mange dårlige der ute. Skadet av mange år i barnehage med mange håpløse strømpebukser.Det er sant! Håper vi får bruk for deHar strikket strømpebukser også, spent på om han kan ha ull helt inntil huden.
Jeg vet ikke, dette er første barnet mitt jeg strikker strømpebukser til. Jeg har tatt strikk i livet som kan strammes ved behov, man vet jo aldri hvilken fasong den nyfødte kommer ut i.Hvordan er fasongen på strikkede strømpebukser? Holder de på? Eller siger de? Er så kresen på strømpebukser til barn for det er så mange dårlige der ute. Skadet av mange år i barnehage med mange håpløse strømpebukser.
Hehe. Det er jo sant. Hvilke oppskrift brukte du? Kunne strikket en for å teste.Jeg vet ikke, dette er første barnet mitt jeg strikker strømpebukser til. Jeg har tatt strikk i livet som kan strammes ved behov, man vet jo aldri hvilken fasong den nyfødte kommer ut i.![]()
Liker godt den som heter Noah strømpis. Har strikket den både i strukturen som oppskriften sier og i glattstrikk.Hehe. Det er jo sant. Hvilke oppskrift brukte du? Kunne strikket en for å teste.
Så sykt mye fint, du er flink!Det begynner å bli en garderobe nåHåper babyer bruker rompere en del.
Vis vedlegget 450215Vis vedlegget 450216