Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Kjør på sier jeg også! Er ganske snurt for at jeg ikke bare kjøper den vogna jeg vil ha til 3000 kr !Blir så oppgitt over meg sjølv. Om barnevogna med kun sittedel som eg har sett på, fortsatt er for salg, har eg kanskje skaffa meg ei nesten helt ny og lite brukt barnevogn. Liggedel har eg funne heilt ny til under tusenlappen, så totalt kjem heile sulamitten på under 4000,- og er då inkl. nokre ubrukte vognposar.
Er det ikkje berre å kjøpe då, seier sambuar. Så eg sendte melding på begge deler i går![]()

Kjør på sier jeg også! Er ganske snurt for at jeg ikke bare kjøper den vogna jeg vil ha til 3000 kr !![]()

Så gøy!!Ser ut som det blir vogn gitt! Og enda bedre er at dei skulle hitover denne veka, så vi får sett den og så slepper å kjøre type 3t for og hente den. Føler meg litt smågal no![]()


Det er lov!er så ufattelig trøtt i dag (!!!!) var på jobb fra 8-12, så dro jeg hjem for å ta resten som hjemmekontor.. ble dupp på sofan![]()
Har kortvakt i dag, men frista lite å hente tidlig i barnehagen 
God mandag!God morgen damer!Håper alle har hatt en god natts søvn, (hvertfall bedre enn min
), og at dere får en fantastisk dag
![]()
Er formen din noe bedre?

er ikke bare bare å lage et nytt liv siDet er lov!Har kortvakt i dag, men frista lite å hente tidlig i barnehagen
![]()
Nei ikke santer ikke bare bare å lage et nytt liv si![]()

Har vært med 2 ganger førNoen som har vært med på forum før? Jeg var med en gruppe fantastiske damer og noen pappaer for augustbarna 2019. Vi er fortsatt noen som har kontakt enda på Facebook og snap som er veldig kjekt![]()
Ikke kvalm i alle fall! En grusom nattesøvn derimotGod mandag!Er formen din noe bedre?
Her har jeg vært på jobb, så tatt blodprøver og skal hente lille i barnehagen (frister mest å kjøre hjem til sofaen, er sliten)![]()
men ok kort dag, men litt pes på jobb som jeg kunne vært uten Håper ettermiddagen blir braIkke kvalm i alle fall! En grusom nattesøvn derimotmen ok kort dag, men litt pes på jobb som jeg kunne vært uten
Men på vei hjem nå for å lage tomatsuppa det aldri ble noe av igår
![]()



TakkHåper ettermiddagen blir bra![]()
Brunt utflod/gammelt blod er det man tenker på minst ufarlig tror jegEndeleg heime igjen etter endt arbeidsdag og hadde fått pakke i posten. Ein liten søt omslagsbody og nokre smekker
Men når eg var på do, var det komt litt brun utflod. Håpar ikkje det er noko gale, så glad eg skal til legen allerede i morgon!![]()
Krysser fingrene for at alt går bra Wow det hørtes fantastisk godt ut!TakkJa hjemmelaget tomatsuppe på hjemmedyrkede tomater fra bestemor var fantastisk godt
![]()

Så koselig pakke i postenEndeleg heime igjen etter endt arbeidsdag og hadde fått pakke i posten. Ein liten søt omslagsbody og nokre smekker
Men når eg var på do, var det komt litt brun utflod. Håpar ikkje det er noko gale, så glad eg skal til legen allerede i morgon!![]()
Krysser fingrene for at alt er bra, som det helt sikkert også er 
Det var alt for godtWow det hørtes fantastisk godt ut!![]()
Jeg og mannen er begge slakt på sofaen nå 