Ikke minstSå er det jo greit å komme seg litt ut og se folk igjen![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ikke minstSå er det jo greit å komme seg litt ut og se folk igjen![]()
Åååh masse lykke til på 3DPlanen for dagen her er først å kjøre begge kattene til kattepensjonat; må bare grave frem papirene deres først, å få inn han minste.
Er egentlig litt en risikosport å slippe han ut før vi skal reise, men han har en tendens til å gjøre fra seg i bilen, så tenkte at hvis han gikk ut og fikk "tømt seg" så slipper vi kanskje det denne gangen.
Deretter skal vi på Ikea eller storsenter, bare fylle tiden til det er tid for 3d ul litt senere i dag/kveld. Gleder meg til å se det lille krapylet mitt igjen (samt finne ut hvordan han faktisk ligger - driver og bokser/sparker veldig lavt og ned mot eggstokker/livmor.. langt fra behagelig)
Det høres veldig godt ut!Oreo boller blir det vist i dag![]()
så lenge siden jeg Har laget det å fikk sykt lyst på
![]()
Bare få i barna frokost å så handle litt å synsere i gang![]()
![]()
Hehe alt med oreo er fantastisk godtDet høres veldig godt ut!
Bakte oreomuffins i går - delicious![]()
Oreo boller blir det vist i dag![]()
![]()
Ååååh då gøyVi har kjøpt hus! Impulskjøpt, nesten: Vi trenger det ikke før neste år, men så forelsket vi oss litt når vi fant et tilsalgs-skilt i ferien.
Ååååh då gøy![]()
gratulerer så mye
![]()
er det i nærheten av der dere bor nå?
siden det var inderen dere fant det
Så spennende![]()
Jepp![]()
![]()
Åh det blir nok spennende daTakk! Det er et annet fylke, så vi kan ikke flytte før det passer med jobb neste år. Får ha det som "feriehus" en stund.
Høres spennende ut, så det må jeg prøve en gang.
Oj uff nei det er nok ikke bare bareFor en natt
Innimellom får lillegutt det for seg at han ikke trenger noe søvn om natten tydeligvis.. Han våknet like før 12. Vi hadde akkurat lagt oss.. Hadde ikke smokk, greit nok, ofte holder det jo å bare gi smokken! Men noen ganger blir han bare så utrolig våken.. I natt var han våken fra 12 til kvart på 5! Herlighet! Det er jo hele natten! Holdt på å bli helt kokko..
Han sovnet igjen kvart på 5 og sov til 9, men det blir jo bare ennå mer tull for nå er han ikke trøtt når han skal legge seg på dagen.. GaaaaadTullebaby
![]()
Høres ut som noe jeg kunne klart - har begynt å skrive ned amt med alarm på mobil, ellers er jeg sjanseløs..
God morgenjenter/damer
![]()
Planer for dagen?![]()
God morgen!
I dag var det deilig å krype opp I sofaen med pledd, tekopp og nett. Finnes ikke misunnelig på sambo som syklet avgårde I regnet.
https://m.facebook.com/bakemamma?refsrc=https://www.facebook.com/bakemamma#!/bakemamma?refsrc=https://www.facebook.com/bakemamma
Det er jo ikke så mange likere damen siden det for meg bare er en hobby å det begynner å komme folk jeg ikke kjenner så er det stort likevel
![]()
![]()