Viss eg ikkje er moden så blir det ballong. Men eg trur eg hadde ein god modningsprosess i går så håper eg sleppLykke til! Blir det ballong eller annet?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Viss eg ikkje er moden så blir det ballong. Men eg trur eg hadde ein god modningsprosess i går så håper eg sleppLykke til! Blir det ballong eller annet?
Lykke tilSpennende damer! Håper vi alle føder idag!eg vert igangsatt om 1,5 time
![]()
Får satse på det, og at det går fort /passe tempo!Viss eg ikkje er moden så blir det ballong. Men eg trur eg hadde ein god modningsprosess i går så håper eg slepp![]()
Heia heia!Viss eg ikkje er moden så blir det ballong. Men eg trur eg hadde ein god modningsprosess i går så håper eg slepp![]()
Jeg blir gaaaal!! Jeg vil føde NÅ![]()
Lykke til![]()
Får satse på det, og at det går fort /passe tempo!![]()
Ligg på sjukhuset med ballong, og kjenner regelmessige rier/kynnere så det burde være godt modent i mårra, ellers vert eg skuffa kjenne egHeia heia!![]()
Lykke til!Ligg på sjukhuset med ballong, og kjenner regelmessige rier/kynnere så det burde være godt modent i mårra, ellers vert eg skuffa kjenne eg![]()
Krysser fingrene for deg! På tide at du får møte lille nå!!Ligg på sjukhuset med ballong, og kjenner regelmessige rier/kynnere så det burde være godt modent i mårra, ellers vert eg skuffa kjenne eg![]()
Skriver under på dennenå er det vanskelig å bevege seg, sove, sitte og å være meg selv...
Nå gikk slimproppen i går, så kanskje noe skjer snart40+5 i dag.
Ble lurt i natt, våknet av et vondt tak i ryggen og magen som økte på, og varte i ca 1 min. Men ble bare med det ene taketHar hatt et par tak i korsryggen i dag også, men de har ikke vært like smertefulle og har kommet med timers mellomrom..
Gøy å se at det hvertfall er tegn på at det blir en slutt på svangerskapetjeg har null tegn til fødsel, og på størrelsen min kunne jeg sikkert ha gått i 3 mnd til! Er glad jeg er i relativt god fysisk form, men blir jo ikke mindre utålmodig av den grunn
![]()
Gøy å se at det hvertfall er tegn på at det blir en slutt på svangerskapetjeg har null tegn til fødsel, og på størrelsen min kunne jeg sikkert ha gått i 3 mnd til! Er glad jeg er i relativt god fysisk form, men blir jo ikke mindre utålmodig av den grunn
![]()

Våknet plutselig med noen grusomme smerter ilag med kynnere... Rier?? Med fem min mellom... Auuu.. Kan ikke skjønne at det kan gå så fort plutselig! Nå er jeg litt redd![]()
Lykke til!Tror det blir baby nå!! Er innlagt med rier. Grusomt vondt![]()
Ooioi! Lykke til!Våknet plutselig med noen grusomme smerter ilag med kynnere... Rier?? Med fem min mellom... Auuu.. Kan ikke skjønne at det kan gå så fort plutselig! Nå er jeg litt redd![]()