Vårsol2022
Forelsket i forumet
Tusen takk Lura, ja uten humor og stå på vilje kommer man ikke langt, dette skal ordne seg!

Livet kan til tider bli litt for dramatisk, men elsker at du klarer å ha humor rundt dette!(Kanskje det er en kjekk lege som kan trøste deg litt?
)
Så godt å høre at møtet gikk bra! Så nervepirrende, men det høres ut som du blir godt ivaretatt og at de ønsker å finne en god løsning for deg. Håper det kommer enda bedre nyheter på mandag, til da får du ta godt vare på deg selv du også!![]()
(Kanskje det er en kjekk lege som kan trøste deg litt?
)
Jeg skal starte på Trisekvens ved 1 mensdag på neste syklus. På syklusen etter skal jeg gå på menopur 300 (fra 2 mensdag) og Fyremadel fra syklusdag 8, på 7 dagen med menopur. Fra Hausken er jeg vant med å starte på Fyremadel fra 5 dag med menopur... Men de har vel tunga rett i munn og vet hva de driver med, så det er vel unødvendig å stille spørsmål rundt det... Jeg er klar!!!
Men kan ikkje gi opp me heller, sjølv om vegen er megalang og kronglete! 
Det gir alltid nytt håp! Her har eg begynt å spotta litt, så reknar med at det er game over i morgon... 



Hva var det vi sa???