Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg var sånn i går at jeg var nesten ikke kvalm hele dagen. Klarte til og med å spise litt is og et stykke brownies og var også veldig bekymret. I dag har kvalmen kommet tilbake med et brak. Holdt på å spy i morges bare av å drikke en sup vann. Klarer ikke pusse tenner nå i dag.Er 8+0, og har vært plaget med intens kvalme de siste tre ukene. Våknet opp i dag, og kvalmen er fullstendig forduftet. Så nå er jeg veldig bekymret. Er det et tegn på at noe er galt? Burde jo egentlig bare være glad for å slippe den kvalmen, men nå ønsker jeg den bare tilbake
Uff ja det er så mye følelserMer trøtt enn vanlig, litt ømme pupper, dårlig matlyst, mindre/lite lyst på ting jeg vanligvis er veldig glad i, blir fort andpusten, får fort svimmelhetsanfall (lavt blodtrykk), mister tålmodigheten fortere og litt mer emosjonell, vondt i korsryggen.
Jeg måtte holde tilbake tårene bare av å se 17-mai toget i går fordi jeg blir så lettrørt.Jeg har det også sånn, så når jeg kjenner at jeg må nyse, så trekker jeg knæra inn til magen. Det hjelper hos meg, gjør ikke like vondt daFikk plutselig sinnsykt vondt nederst i magen når jeg nøys her istad, er det normalt? Røsket skikkelig liksom

Takk det skal jeg prøve! Gjør jo så sykt vondtJeg har det også sånn, så når jeg kjenner at jeg må nyse, så trekker jeg knæra inn til magen. Det hjelper hos meg, gjør ikke like vondt da![]()

Jeg har det sammeFikk plutselig sinnsykt vondt nederst i magen når jeg nøys her istad, er det normalt? Røsket skikkelig liksom
: sov rundt 9 timer i natt, stod opp og etter 2 timer var jeg trøtt igjen. Fikk omsider lagt meg og sov lur i 2,5 time. Etter 30 min kunne jeg godt ha gått og lagt meg igjen (men ikke like lett med 2 små)
Haha, da er vi to!Uff ja det er så mye følelserJeg måtte holde tilbake tårene bare av å se 17-mai toget i går fordi jeg blir så lettrørt.

Eller 3, kjente ingen som gikk i toget en gangHaha, da er vi to!

håper det hvertfall!Jeg er også tett i nesa, men tror det er fordi det er så sykt mye pollen i luftaHar blitt så sinnsykt tett i nesaBlir også veldig fort trøtt og må legge meg nedpå flere ganger om dagen
![]()

Jaa det kan jo godt være, er veldig mye nåJeg er også tett i nesa, men tror det er fordi det er så sykt mye pollen i lufta![]()
