Åh så spennede med innsett snart! Krysser fingreneI går fikk jeg eggløsning! Så nå er det planlagt innsett på onsdagkjenner jeg gleder meg. Er andre forsøk av første uttak. Vi har 3 egg på frys.
Første forsøk ble jeg gravid men etter en uke mistet jeg. Var veldig tungt enda vi akkuratt hadde startet. Så nå er jeg naturligvis veldig ivrig på å gjøre alt riktig! Tar alt av vitaminer, trener litt for å øke blodsirkulasjon og passer på vektaforrige svangerskap for 7 år siden hadde jeg svangerskapsforgiftning og høyt blodtrykk. Noen som vet om man kan få Prøve blodfortynnende for å se om det hjelper? De har ikke foreslått det men har jo klart å Google meg frem til at det har hjulpet mange uansett underliggende problemer
![]()
kjenner jeg gleder meg. Er andre forsøk av første uttak. Vi har 3 egg på frys.
forrige svangerskap for 7 år siden hadde jeg svangerskapsforgiftning og høyt blodtrykk. Noen som vet om man kan få Prøve blodfortynnende for å se om det hjelper? De har ikke foreslått det men har jo klart å Google meg frem til at det har hjulpet mange uansett underliggende problemer
Har første kontroll på fredag, håper det er noen gode egg på vei da! Føler meg foreløpig akkurat som vanlig, og håper det fortsetter en god stund til. Den telefonen skjønner jeg at er lei å få, man får kanskje følelsen av at det hele var litt «bortkastet» - men krysser fingrene at dette blir din tur! 
