Krysser alt som krysses kan for degDa begynner ventingen!
De ringte og 2 av 4 egg er befruktetfår bare vente og håpe!

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Krysser alt som krysses kan for degDa begynner ventingen!
De ringte og 2 av 4 egg er befruktetfår bare vente og håpe!

Takk vennenKrysser alt som krysses kan for deg![]()

Velkommen!Lillebille89 - 33år - Barn nr 2- Spiren - Forsøk nr 1 - Cyglogest- usikker på innsett, venter på eggløsning
Nå begynner vi å bli mange i desember!Så klart!Kan jeg joine dere?
Casso, 35, B2, IVF 1, Hausken, Pergoveris, Synarela, ovitrelle, Cyclogest, klexane.
Uttak torsdag 8.12
Satte deg på stimulerer.Det har skjedd med meg også før, men det er ganske kontrollert og da jeg spurte, sa de at det var helt normalt og at det er tydelig at kroppen har respondert på medesineneSå koselig at vi begynner bli mange nåmå bare spørre, i dag var 3 dagen med fyremadel og i dag var det ekstremt mye EL slim, akkurat som når en har eggløsning, men går vel ikke an å sette fyremadel feil eller noe?
![]()

Jeg skjønner deg så godt og tenker akkurat det samme. Det er en tøff prosess vi går gjennomTakk ja jeg prøver å ikke tenke så mye på det. Skulle bare ønske jeg viste hvorfor jeg ikke blir gravid.
Er så slitsomt å ikke vite hvorfor.
Jeg skal begynne bruke PUPODays past transfer. Evt 1dp5dt, som er 1 day past 5 day (embryoets alder) transfer.
Hehe, morsomt med dette rare alternative språket vi lærer oss.
Internasjonalt bruker de også PUPO (pregnant until proven otherwise) etter transfer. Liker den også. Gravid inntil det motsatte er bevist!![]()
Ja samme her, mista også en i uke 9 ca. For litt over 2 år siden nå. Da ble vi gravide på egen hånd men aner ikke hva jeg gjorde riktig for å si det sånn…Jeg skjønner deg så godt og tenker akkurat det samme. Det er en tøff prosess vi går gjennomheldigvis så vet du at du faktisk kan bli gravid, selv om det gikk feil vei. Er mange her som aldri har vært gravid og ikke aner om de har evnen til å bli det. Så det er jo en fordel å vite det, selv om du mistet
Men det vil alltid komme nye spørsmål og bekymringer. Som "hvorfor mistet jeg" osv.. Jeg har også vært gravid en gang, men mistet i uke 9. Ikke vært gravid siden da.. Håper vi får det til igjen
![]()
håper det er vår tur nå! 
Hadde man bare visst hva man måtte gjøre for å lykkes..Ja samme her, mista også en i uke 9 ca. For litt over 2 år siden nå. Da ble vi gravide på egen hånd men aner ikke hva jeg gjorde riktig for å si det sånn…
Takk for fine ordhåper det er vår tur nå!
![]()
Som å nynne og danse, fordi det kanskje gjør at frøet føler seg hjemme
Har ønsket babyegget velkommen, sagt at vi gleder oss til å møte det, sier god natt, koser magen, sa "nå reiser vi hjem til storesøsken og pappa!" i går.Noen andre som gjør rare ting mens dere ruger?Som å nynne og danse, fordi det kanskje gjør at frøet føler seg hjemme
![]()
Åå så bra du sier i fra for jeg klarer ikke helt å følge med når det er så mangeJeg er på dag 12 med Estradot og kan også settes på stimulerer btwSkal på UL på mandag for å sjekke om det er klart for innsett
![]()
Pluss at jeg ikke vet helt forskjell på de ulike «metodene» eller ja sol brukes av uttrykk osv! Hehe!
Skrevet deg opp!Melder meg inn her!
Spirit4 - 35 - B1 - innsett 2.12![]()

Har ønsket babyegget velkommen, sagt at vi gleder oss til å møte det, sier god natt, koser magen, sa "nå reiser vi hjem til storesøsken og pappa!" i går.
Prøver å leve meg inn i det og være positiv denne gangen. Det skader jo iallfall ikke.![]()
nei, det skader definitivt ikke! Vi får prøve å være positive og akseptere når vi ikke klarer det alltid også. For en sneglefart dagene har!