Gratulerer!! Fantastisk flott sjanse dere har fåttDa fikk vi telefon fra st.olavs. Det ble et på frys hos oss, 4 av 9 ble befruktet.
Litt skummelt med bare et egg kjenner jeg, men krysser alt vi har
Må vi sette inn det ene embryoet, eller kan vi evt. få et uttak til med evt. flere embryo på frys før vi setter i gang med innsett?
Skjønner godt dere ønsket dere flere, vi har vært gjennom noen av de samme følelsene de siste dagene vi ogJeg vet ikke om du får lov til flere uttak før innsett, men det skader ikke å spørre. Ikke verre enn at de sier nei

Vi får krysse fingrene 
Jeg har valgt å holde denne runden hemmelig siden jeg ikke orker måtte dele mer dårlige nyheter, spesielt etter spontanaborten forrige gang. Nå er jeg stressa for SAS, stressa for når et innsett blir (som jeg ikke vet før uttak), stressa for hvilke løgner jeg må servere for å avlyse planer uten å røpe at vi holder på med IVF... For et rot 
så lenge egget overlever opptiningen vel og merke 

Håper bare at det blir verdt det til slutt!