Jeg går jo på progesterontilskudd, så jeg kan ikke stole på noenting kroppen kommer medBlir bare skuffet om jeg fortsetter. Bortsett fra litt murring og smerter i korsryggen så har jeg null tegn på å være gravid. Magefølelsen sier også at det ikke gikk denne gangen. Så om jeg skal teste igjen så blir det i slutten av neste uke. Type 22 Desember før jeg reiser på juleferie, om mensen ikke har kommet.
Vet jo at alt håp ikke er ute. Men handler nok om å begrense skuffelsen litt og. Ikke ha for høye forhåpninger![]()



måtte teste igjen uansett. Burde tidligtestene ha vist noe tydelig nå på 10 dpo?
, men jeg har fortsatt håpet! Fikk antibiotika for BV før eggløsning og tar progesteron nå. Tipper jeg tar neste test 14 dpo for å spare meg for stresset det er å drive å sammenligne tester. Går det, så går det

Det var første ordentlige prøverunde etter SA i uke 6+3 i september. Og syklusen før SA’en hadde jeg kjemisk (men da med svake tester og spotting fra starten av). Så jeg går inn i dette med litt bagasje, for å si det sånn
Men hvis jeg fortsatt har positiv test på fredagen som kommer, skal jeg prøve å glemme alt det dumme og heller jobbe mot å glede meg over graviditeten!
)


