Mammaentil1
Glad i forumet
Jøss, jevn temp der, ja! Piper ditt termometer hver gang og ganske høyt?
syns mitt har så lav piping.. og så lyser ikke displayet.. så det syns jeg er tungvint i et mørkt soverom
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jøss, jevn temp der, ja! Piper ditt termometer hver gang og ganske høyt?
Jøss, jevn temp der, ja! Piper ditt termometer hver gang og ganske høyt?
Føler det funker helt topp jeg!Synes også det er teit at skjermen ikke lyser, for må frem med mobil-lommelykten og passe på å ikke vekke mann og minisyns mitt har så lav piping.. og så lyser ikke displayet.. så det syns jeg er tungvint i et mørkt soverom

Ah, derfor du har jevnt temp! Jeg pleide å tempe under tunga, trodde det var det som er det besteTja, vanligvis piper det etter ca.30sek +/-. Temper vaginalt siden det ble så ujevnt oralt, så dyna demper nok pipelyden littFøler det funker helt topp jeg!
Synes også det er teit at skjermen ikke lyser, for må frem med mobil-lommelykten og passe på å ikke vekke mann og mini![]()


og jeg hører ikke den pipinga under dyna.. så lar den ligge litt lenge for å være sikker på at den er ferdig 


Nope- man kan ha pustet med munnen, eller snakket i mitt tilfelle (til mini på 18mnder som sover på rommet vårt), og synes tempen varierte mye mer oralt. Vaginalt er den mye jevnere!Ah, derfor du har jevnt temp! Jeg pleide å tempe under tunga, trodde det var det som er det beste![]()
Ah, derfor du har jevnt temp! Jeg pleide å tempe under tunga, trodde det var det som er det beste![]()
Jeg pleier å ha dyna sånn halvveis åpen og telle sakte til 30, og da pleier den å pipedet er akkurat detog jeg hører ikke den pipinga under dyna.. så lar den ligge litt lenge for å være sikker på at den er ferdig
![]()
Men skulle hatt lys skjerm!! 
Jeg pleier å ha dyna sånn halvveis åpen og telle sakte til 30, og da pleier den å pipeMen skulle hatt lys skjerm!!
![]()


Ok, da må jeg vurdere å gjøre fra og med imorgen tidlig!Nope- man kan ha pustet med munnen, eller snakket i mitt tilfelle (til mini på 18mnder som sover på rommet vårt), og synes tempen varierte mye mer oralt. Vaginalt er den mye jevnere!![]()
Men blir kanskje litt avvik på grafen da Du burde ikke det, siden tempene blir mye høyere vaginalt så da er det umulig å se om el har skjedd eller ikkeOk, da må jeg vurdere å gjøre fra og med imorgen tidlig!Men blir kanskje litt avvik på grafen da
![]()


Det er vel vanligere med festedipp 8-10 dpo i så fall, men man vet jo aldriTemping er både spennende og litt frustrerende. Spesielt for de som liker å ha superstålkontroll![]()
I dag fikk jeg en liten dipp. Over coverline, men likevel. 5 dpo. Så leser man om både "corpus luterum dip" (gule legemet) og "implantation dip".. og blir litt mer optimist igjen. For kan jo alltids være noe sånt ?
Er vel bare å fortsette å tempe hver morgen, før jeg står opp, samme klokkeslett... og se hva som skjer, men litt nervepirrende / spennende fra dag til dag nå under DPO ..

Det er vel vanligere med festedipp 8-10 dpo i så fall, men man vet jo aldriDet er uansett normalt at tempen går litt opp og ned i dpo-land, så trenger ikke bety noe
Temper du med vanlig termometer? Altså ikke med to desimaler? Blir mer nøyaktig med det
Når starter du å teste? Spennende dager fremover!!
![]()

til tross for at jeg er en kontroll freak. 

Det er veldig bra stigning!!Det kan gjerne fortsette i denne retningen![]()

Jeg sluttet dagen etter positiv test rett og slett fordi man vil oppleve temp svingninger fra dag til dag, og det orket jeg ikke å bekymre meg over rett og slett. Da tok testene over for å måle styrkeHvor lenge fortsette dere å tempe etter positiv test?