Jaaaaaaaaaa !!!!!! Så fantastisk Saltvann3 embryor i fryseren![]()
![]()

Når er det planlagt insett?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jaaaaaaaaaa !!!!!! Så fantastisk Saltvann3 embryor i fryseren![]()
![]()

Jaaaaaaaaaa !!!!!! Så fantastisk Saltvann
Når er det planlagt insett?
Hurra, så utrolig bra ❤ Er det en slags soft-stim de kjører på disse donorene?3 embryor i fryseren![]()
![]()
Hurra hurra!!3 embryor i fryseren![]()
![]()

Tusen takk kjære deg!Det var (som ventet) ikke mulig å se hjerteslag i dag, men ellers så alt normalt ut.
Livmor var fin og det lille fosteret så ut som det skulle med tanke på hvor langt jeg er på vei. Fikk fremskyndet neste UL til nyttårsaften siden legen hadde ledig tid, så da krysses det for at vi får se noen fine hjerteslag!
![]()
Det er fantastisk Saltvann! Gratulerer!!!3 embryor i fryseren![]()
![]()
Hurra, så utrolig bra ❤ Er det en slags soft-stim de kjører på disse donorene?

Det er fantastisk Saltvann! Gratulerer!!!
Takk! Det blir veldig spennende!![]()

Det er kanskje hovedsakelig plommesekken de ser så tidlig, men legen pekte på en liten klinkekule og forklarte at der er fosteret. Det er så klart ingen garanti for hverken det ene eller det andre, ved min MA stoppet fosteret å utvikle seg omtrent på dette stadiet. Allikevel synes jeg det var fint å se at også slimhinne/livmor virket normalt. Jeg fikk også beskjed om at jeg kan fortsette å ta blodprøver, men jeg tror ikke det har noe for seg med mindre jeg begynner å blø igjen. Er det en MA så vil hcg stige uansett.Kjære Lura!
Hvordan så dette lille fosteret dit ut? Jeg ble ikke så veldig mye klokere av å være til undersøkelse i dag. Vi så en fin plommesekk, med noe inni. Vi så ikke tvillingerLegen sa at til å være 5 uker på vei, så så det fint ut, men at hun kunne ikke være sikker på det ene eller andre. Så da er det eneste jeg kan gjøre er å ta flere blodprøver, og fortsette med med støttemedisinen.
Riktig god jul til deg og dine og håper på et ekstra fantastisk nytt år for dere![]()
Det samme til deg 
God jul alle fantastisk damer i denne supre gruppa![]()
Det er kanskje hovedsakelig plommesekken de ser så tidlig, men legen pekte på en liten klinkekule og forklarte at der er fosteret. Det er så klart ingen garanti for hverken det ene eller det andre, ved min MA stoppet fosteret å utvikle seg omtrent på dette stadiet. Allikevel synes jeg det var fint å se at også slimhinne/livmor virket normalt. Jeg fikk også beskjed om at jeg kan fortsette å ta blodprøver, men jeg tror ikke det har noe for seg med mindre jeg begynner å blø igjen. Er det en MA så vil hcg stige uansett.
Hva sa legen om det høye hcg-nivået da?

Tusen takk!Håper for deg![]()