Mulig det, men jeg har jo vært mye mer i aktivitet her enn hjemme. Har gått over 10.000 skritt hver dag. Har egentlig sittet veldig lite stille. Sover også veldig dårlig da jeg sover på samme rom som mamma og hun snorker enormt høyt.

I natt lå jeg både med ørepropper og noise cancelling headphones over Der igjen med Enya på øret. Men må da ligge på ryggen,og da sover jeg heller ikke så godt. Hehe er ikke så lett det der.

bare én natt igjen. Har til gjengjeld hatt overraskende mye overskudd til tross for dårlig søvn. Så har kost meg masse på ferie med mamsen.

ville ikke vært foruten.
Kjenner fortsatt på litt ligament smerter og ømme bryster. Og luktesansen er fortsatt gravid ja.. var på restaurant i stad der vi fikk oliven på bordet. Holdt på å brekke meg av lukta. Måtte bare be de fjerne den.