Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari


Jeg har skikkelig vondt i hodet av og på, prøver å drikke mye vann/saft men føler ikke det hjelper.. Trøtt hele tiden, gjesper masse. Og fryser gjør jeg også! Murringer en gang eller to daglig.Flere som har vondt i hodet?![]()

Kjenner meg igjen! Kvier meg for paracet! Men det er vel greit i ny og ne?Jeg har skikkelig vondt i hodet av og på, prøver å drikke mye vann/saft men føler ikke det hjelper.. Trøtt hele tiden, gjesper masse. Og fryser gjør jeg også! Murringer en gang eller to daglig.![]()

Paracet er ok for gravideKjenner meg igjen! Kvier meg for paracet! Men det er vel greit i ny og ne?![]()

Nei, Ibux er ikke greit har jeg også fortståttParacet er ok for gravide
Ibux skal vi visst holde oss unna. Nevner det i tilfelle noen ikke har fått det med seg, var ikke klar over det selv og hørte det akkurat på Babyverden podcast![]()

Meen jeg er bare glad for å være gravid, så det går fint akkurat nå