Takk for det<3 det er gratisoppskrift på garnstudio!Så fint det var. Hvor kan man finne oppskrift?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Takk for det<3 det er gratisoppskrift på garnstudio!Så fint det var. Hvor kan man finne oppskrift?
Jeg har den nyeste til klompelompe! Det er veldig mye fint til baby ja, men syns det er mer fint i den forrige bokaEr det noen her som har den nyeste Klompelompe-boka? Jeg vurderer å kjøpe den, men er det mange fine babyoppskrifter i den?
Er det noen her som har den nyeste Klompelompe-boka? Jeg vurderer å kjøpe den, men er det mange fine babyoppskrifter i den?
Sniker fra juniforumetEr det noen her som har den nyeste Klompelompe-boka? Jeg vurderer å kjøpe den, men er det mange fine babyoppskrifter i den?
Jeg har den nyeste til klompelompe! Det er veldig mye fint til baby ja, men syns det er mer fint i den forrige boka![]()
Jeg har begge! Masse fint til både baby, barn og voksen, MEN de har kommet med et nytt babyhefte. Det ville jeg kjøpt om jeg bare var ute etter babyoppskrifter. Dette utrolig mye fint i det!!! Jeg skal kjøpe det om jeg kommer forbi 12 uker (og fosteret lever)
![]()
Vis vedlegget 199306
Holder på med bellateppe i nøytral farge. 2 av dette pleddet jeg stikker, de er sååååå fine![]()
Åhh, elsker sennepsgul!! Det er bare sååå nydelig til de små<33Holder på med dette jeg også, men i lys senneps-gul
Åhh, elsker sennepsgul!! Det er bare sååå nydelig til de små<33
Hvilket garn strikker du det i?Holder på med dette jeg også, men i lys senneps-gul
Vis vedlegget 201068
Jeg har strikka jakka, men ikke buksa.
Det var første gang jeg strikket noe med reglan, så det får du også sikkert tilMen jeg ble litt forvirret av hvilke masker som var raglanmaskene, så jeg valgte å gjøre om de til tre glattstrikkmasker i stedet.
Tenkte å strikke bukse i en annen farge enn jakka![]()
Utrolig fint mønster og farge![]()
Veldig fin! Og digger raglan! Har strikka litt for mange av de der man må klippe opp og sy på ermer til slutt, og du verden så mye mer elegant raglan er!
Åh, kjempefint! Er det vanskelig å strikke jevnt med alpakkagarn? Måtte gi opp en genser en gang, for det ble ikke fint![]()
Sandnes Garn, Mini Alpakka
Åh, kjempefint! Er det vanskelig å strikke jevnt med alpakkagarn? Måtte gi opp en genser en gang, for det ble ikke fint![]()
Den er absolutt verdt pengeneEr det noen her som har den nyeste Klompelompe-boka? Jeg vurderer å kjøpe den, men er det mange fine babyoppskrifter i den?
Den er absolutt verdt pengenesååå mye fint i den til hele familien fra nyfødt-voksen
![]()
OK, takk for svarSynes det går ganske greit egentlig, men strikker forholdsvis stramt for å få et finere og tydeligere mønster![]()