Hehe jahaha...blir mye artige svar av det da
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hehe jahaha...blir mye artige svar av det da
![]()
Åååh håpe det er noe gøylurer på om jeg hørte postmannen i sta......
Hehe de har mange søte daHar en som jeg syns liksom lignet, selv om det ikke er samme motiv altså...men så lik ut for det i stilenog den er fra cubus.
Jo det tror jegHehe ja...den liker jeg i grunn så det hadde ikke vært feil...men godt an?? nei...tror ikke det![]()
Hahahaha der døde jeg littJa gøy å se alle de der dårlige....
han med blodiglen i den plastballen...jeeeez![]()
Min måtte bytte da han var et halvt årJa. det er sant nok. ikke dumt det. Spørs også på ungen. Guttungen her er så liten så han har brukt det minste inntil nylighehe..
Vi har bilsete nr. 1 fra maxi cosi opp til 13kg. Guttungen er 11,5kg og kortmen begynte å bli lite selv til han nå da....så nå har han større...et fra besafe i hver bil.
![]()
Det vi vant har fått plass i e-golfen![]()
Åååh håpe det er noe gøy
Jeg la foresten ut oppskriften på kaken nå![]()
Åååh håpe det er noe gøy
Jeg la foresten ut oppskriften på kaken nå![]()
Håper detHadde ikke kommet noehåper bare han er litt sen i dag og at det var noe annet jeg hørte
Stilig, jeg skal gå å se![]()
Hehe jeg syntes den var godDen ser innmari god ut altså, tror jeg må prøve å lage den en gangVar den like god som den ser ut?
![]()
Uff ikke lett det der :/ her driver svogeren til sambo å maser på megNiesa mi ringte å lurte på om vi skulle finne på noe I dag, kjenner at jeg ikke har det minste lyst. Men får også dårlig samvittighet når jeg sier nei til ho:/ så vet ikke hva jeg skal gjøre. Utsette avslappingen min til I morra???
Den dårlige samvittigheten min vantUff ikke lett det der :/ her driver svogeren til sambo å maser på meg![]()
Men jeg er ikke i humør.. De er veldig tunge å ha på besøki tillegg så venter jeg på en telefon. Å er trøtt å sliten
Hehe jeg syntes den var god![]()
å det gjorde de som fikk den servert å
![]()
Den dårlige samvittigheten min vantjeg får vel ta en tur opp te ho. Så får jeg kanskje med meg kjolen min som min søster lånte av meg. Hvis ikke ho har solgt den da.
Får da virkelig håpe at du får kjolen din tilbakeDen dårlige samvittigheten min vantjeg får vel ta en tur opp te ho. Så får jeg kanskje med meg kjolen min som min søster lånte av meg. Hvis ikke ho har solgt den da.
Hehe det gjorde jeg p førLager alltid det samme jeg hehe.. Er sær på kaker, liker ikke kaker med nøtter i :S ikke marengs eller marsipanmen denne tror jeg at jeg skal prøve
![]()