Skravletråd Oktober

Ja litt for mye.. det går vel egentlig ganske bra med han, sliter fortsatt med masse gulping og han legger dårlig på seg nå da.. men han er en fornøyd og blid gutt :) hvordan går det hos dere?
Dumt at det er mye om dagen :-(
Håper det går seg til :-)

Joda, her går det bra. Vært en litt kranglete dag med storebror, men lenge siden sist nå så får vel bare ta den ;-)
 
Akkurat ferdig med babyteppet. Ikke helt fornøyd! Nå hekler jeg sånne lykter av syltetøyglass. Mer fornøyd med dem. Hvilken farge heller du teppe i?
Ååh, hvorfor ikke fornøyd? Åååh, sånne lykter er så fine!:) Hekler bare i to farger denne gangen; blått og hvitt. Har heklet så mange tepper så er litt lei, lyst til å strikke istedenfor:P Hvilke farger ble teppet ditt da?:D
 
Ååh, ordebtlig hjemmelaga pizza har jeg ikke spist på flere år!
Ja, den er fantastisk! Men får lyst å grine hver gang da:P
Jeg må alltid gå ut eller spole forbi når mufasa dør. :p
De siste månedene går det kun i spekeskinke pizza. Siden jeg er gravid, og kun kan ha varmebehandla spekeskinke! Er kjempegodt da, mye bedre enn man skulle tro!
 
Back
Topp