Frokosten kom i retur i dag... Trodde jeg hadde blitt bedre! Hele jule-uka var fint. Har jo vært så dårlig før det. Æsj. Håper ikke det betyr at kvalmen er tilbake!! Det positive er at jeg er 10 uker i dag. Inn i den 11.. Styrke kom til meeeg!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Vorre på shopping i dag å fått handla masse fint på salg
2 buksa,3 blusa,1 genser,1 cardigan,1 kåpe å 7 pk sokker å aillt t 1000 kr
Å d bæste va at æ hadd gavekort på 1000 kr![]()
Jepp, det meste va på Vero modaHøres ut som du har gjort noen varp![]()
Jepp, det meste va på Vero modaÅ på Match å H&M
![]()
HeheheheJeg vet at du vet det nå Tuppeline....men jeg må klage litt her og
Jeg er ble skikkelig frustrert over de navnegreiene!! (jeg skyller på hormoner)
Tror jeg må sette meg ned og sjekke litt slektstre for å se om vi finner noe spennende der
Albert er et veldig gammelt navn, så kan gjerne ha et litt gammelt navn på nestemann også!
Jeg vet at du vet det nå Tuppeline....men jeg må klage litt her og
Jeg er ble skikkelig frustrert over de navnegreiene!! (jeg skyller på hormoner)
Tror jeg må sette meg ned og sjekke litt slektstre for å se om vi finner noe spennende der
Albert er et veldig gammelt navn, så kan gjerne ha et litt gammelt navn på nestemann også!
Masse fint å billig på h&mJeg har gavekort på h&m, tenkte å kjøpe noen nye gravidklær der etterhvert![]()
Heter sønnen din Albert?jeg synes det er så koselig navn jeg!
Hva er det du er frustrert over da?![]()
Takk
Vi hadde det navnet øverst på lista når jeg var gravid sist, men så fikk en av mannens fettere en gutt før oss, som heter theodor.
Så da valgte vi noe annet, men har tatt det opp igjen nå, og har vel vært ganske enige om at det er NAVNET, men denne gangen er det en av kusinene til gubben, som selvsagt skal ha før oss, som har planer om å bruke det navnet.
Nå er det jo ikke gitt av vi får en gutt, selv om jeg tenker at vi får det...men det er så irriterende å ha navnet klart, også velger folk rundt oss akkurat det navnet.
Hadde jentenavn klart også, oppkalling, men et vennepar fikk ei jente i sommer, og de brukte det navnet, så nå må jeg/vi SKIKKELIG i tenkeboksen.
Jeg vil ikke bruke samme navn som noen vi kjenner, og som får baby rett før oss, føler at vi "hermer", selv om vi i utgangspunktet har tenkt på det navnet i flere år...
Åh, sånn ja.. Det er kjiptmen dessverre er det jo alltid en risiko for det. Jeg vil ha Leander, men tør ikke si det til en sjel. Er ganske redd for at noen andre i slekta eller noen venner skal ta det. Eneste huttenavnet jeg synes jeg kan ha ;p
Jentenavn er jeg også ganske klar på. Skal hete opp etter min oldemor som døde for et år sidenet spesielt navn som ingen andre her heter. Så om noen tar det så tror jeg at jeg bruker det uansett
![]()