Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Kossn går det ?Hei
Eg er ny her inne.
32 år, og vi prøver på barn nr 3 sammen.
Har ei på 13år og en som snart fyller 6år.
Prøvde et par dager før EL, og i dag er det 6 dager til IKM.
Har hatt en ettermiddag med veldig mageknip, i går ettermiddag var det stikking nede i venstre side.
Kjenne litt til det no og, men bare svakt. Ømme bryst, men det er vanlige symptom før TR.
Så er spent no![]()
Sitt på nattevakt å d e rolig innimellom rundan
Superspeinnt på når æ blir gravid....å kossn neste svangerskap blir![]()

Masse lykke t me jobbsøking!!!Håpe d ordne sæ fortsøknad skriving vil ingen ende talei lei lei.
Skulle helst hatt en jobb i går, og den skulle helst ha blitt kastet i fanget på meg![]()
Hihi! Samme her!
Sitter nesten med blandete følelser! Kommer plutselig på alle de negative sidene med forrige svangerskap
men krysser fingrene på at neste svangerskap blir lettere for min del
Merket svaaaak rosa slim her i sted, mistenker el! Måtte google det, og der stod det at hvis man hadde blod i slimet så kunne det være ett tegn på sterk el eller noe?!Måtte jo bare benytte sjangsen haha!
![]()

Hei, det var gøy å se at det er flere her inne som har bra sprik mellom barnaHei
Eg er ny her inne.
32 år, og vi prøver på barn nr 3 sammen.
Har ei på 13år og en som snart fyller 6år.
Prøvde et par dager før EL, og i dag er det 6 dager til IKM.
Har hatt en ettermiddag med veldig mageknip, i går ettermiddag var det stikking nede i venstre side.
Kjenne litt til det no og, men bare svakt. Ømme bryst, men det er vanlige symptom før TR.
Så er spent no![]()
SpeinnanesNå har jeg vært småkvalm om mårran i fem dager, og kvalmen har blitt sterkere for hver dag føles det ut som.
Nå i dag føler jeg liksom små stikk, eller, kanskje ikke stikk, men som om en muskel har småkrampe, slik følelse man har i øye noen ganger, leamus, men da i nederste delen av magen...
Hvis jeg regner ut fra en syklus på ca 30 dager, er min IKM på tirsdag...har kjøpt to tester, som jeg tenkte jeg skulle prøve en av i morgen.
Er veldig redd for at kroppen min bare narrer meg, at jeg bare inbilder meg alt detta, men min beste veninne er skråsikker på at jeg er gravid! haha
Vi får se...
Er litt spent, selv om jeg ikke tørr være det...
Masse lykke tilHei, jeg er og relativt ny her inne
Vi har vår første pp nå og er veldig spent på om reslutatet viser seg når testen skal tas til uka, har ømme bryst og stikninger, noe jeg ikke har før tr, så man an jo håpe
Har ett barn fra før på halvannet som ble til på nuvaring, så håper på en like god overraskelse denne ganger bare uten prevensjon.
Det må være veldig vanskelig å prøve og prøve når testen aldri viser positiv, så all ære til dere som har det vanskelig her inne og krysser fingrene for at vi alle får positiv test i nær fremtid![]()
Krysse fingran for at spiren sitt snartAaaah.. Da sitter jeg her da, med et barn som ser barnetv og spiser morgensnacks før søndagsbrunsjen.. Jeg skal egentlig skrive en oppgave, men det sitter langt og lengre enn langt inne. Kjedelig..
Ellers har vi prøvd i nøyaktig 1 år nå.. Eller.. 1 år og snart 1 mnd.. Innimellom lurer jeg på hva som er galt, men jeg skyver de tankene fra meg hele tiden..