Babybabywish
Elsker forumet
Jeg hører til Tromsø og tenker på å sette inn 2 om de blir befruktet og overlever da...[emoji51]
Har hatt noen forsøk nå, så tenker at det er bedre med 2 enn ingen isåfall[emoji5]
Så spennende!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg hører til Tromsø og tenker på å sette inn 2 om de blir befruktet og overlever da...[emoji51]
Har hatt noen forsøk nå, så tenker at det er bedre med 2 enn ingen isåfall[emoji5]
Ja sånn formen er nå så har jeg også tenkt på hvordan jeg skal klare å karre meg avgårde på innsett imorgen [emoji85] håper det bedrer seg litt iløpet av dagen idag...Huff ja, jeg var sengeliggende i flere dager etter uttaket sist. Klarte akkurat å kreke meg ned på sykehuset for innsett et par dager etter, men så gjorde det og vondt, så jeg bare lå i flere dager
Håper du slipper raskt unna [emoji813]red
Hvilken dag skal du sette inn?Du er ikke overstimulert da? Fikk ikke du ut 19 egg? Jeg må ta blodfortynnende og drikke 3 l vann om dagen.Har bare hatt vondt oppover i magen på dette uttaket her.Dere som har gjort dette før, er det vanlig å ha vondt langt "opp" i magen etter uttak? Jeg har vondt i hele magen langt opp i tarmene liksom og ikke bare nederste delen, klarer ikke røre meg noe særlig i det hele tatt...magen føles som den har est ut noe sinnsykt![]()
Nei, man vil liksom ikke fylle opp ENDA mer der inneMasse vann ja, det var godt du sa, har ikke drukket så mye....føler liksom ikke for å "fylle opp" mer [emoji38] Nei skal ikke ha blodfortynnende. Skal du?
Skal etter planen sette inn imorgen, venter på tlf om befruktning...fikk ut 19 ja, så jeg spurte om ikke det var litt fare for OS men spl mente det ikke var noe tegn til det. Får helle i meg masse vann og håpe på det beste, så får vi vel se imorgen.Hvilken dag skal du sette inn?Du er ikke overstimulert da? Fikk ikke du ut 19 egg? Jeg må ta blodfortynnende og drikke 3 l vann om dagen.Har bare hatt vondt oppover i magen på dette uttaket her.
Ja de vet jo hva de gjør. De dagene før innsett er helt grusomme , hater å venteSkal etter planen sette inn imorgen, venter på tlf om befruktning...fikk ut 19 ja, så jeg spurte om ikke det var litt fare for OS men spl mente det ikke var noe tegn til det. Får helle i meg masse vann og håpe på det beste, så får vi vel se imorgen.

Så spennende!når har du innsett ca?
Ja akkurat nå venter jeg veldig spent på den telefonen...har liksom sånn skrekkscenario i hodet at ingen egg klarte seg, siden det ble mislykket opptining av den frosne spermen og samboeren i hui og hast ble hentet inn til ny TESA...han fikk visst beskjed om at det var dårlig tid, at det sto om minutter(!) [emoji45] Er det ikke det ene så er det det andre, vanskelig å la være å tenke og bekymre seg i denne prosessen [emoji85]Ja de vet jo hva de gjør. De dagene før innsett er helt grusomme , hater å vente![]()
Din amh er helt innenfor normalen den også. Jeg er absolutt ikke misfornøyd med 13, bare spent på om det utgjør noen forskjell kontra da jeg hadde amh på 21Jeg har amh på 6,1 [emoji53] Misunner dere som har 13 og 17 [emoji5]
Skal ha uttak på fredag, så blir tidligst mandag iallefall[emoji5] Litt for spennende og kjenner jeg gruer meg mer enn noen gang fordi utviklingen har gått så dårlig tidligere og forrige uttak var det bare væske og ingen egg i foliklene[emoji85]
Jeg sliter med å laste ned forumapp på min android...andre som heller ikke får til?
Skal ha uttak i dag halv ti. Grugleder meg!
Takk[emoji4]Den fungerer visst ikke på android for øyeblikket, jeg fant den ikke i app store engang. Last ned tapatalk istedet, det fungererMasse lykke til idag!
Lykke til!Jeg sliter med å laste ned forumapp på min android...andre som heller ikke får til?
Skal ha uttak i dag halv ti. Grugleder meg!
Så bra!Hurra! Av 19 egg ble 11 befruktet [emoji1] Satser på at det er et gullegg blant dem!
Så flott befruktning!! [emoji2][emoji173]️Hurra! Av 19 egg ble 11 befruktet [emoji1] Satser på at det er et gullegg blant dem!
Du kan sette meg opp som rugerEtter 2 år med bare avbrutt er det deilig å endelig ha et fullført
![]()