Så bramandag er en flott dag å ha uttak på! Så har du noe å se frem til gjennom helga også
![]()
Absolutt!
Var mandag forrige gang også, så får håpe det er our lucky day [emoji23]
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Så bramandag er en flott dag å ha uttak på! Så har du noe å se frem til gjennom helga også
![]()
Krysser fingrene for at det blir en super oktober for oss begge, og alle andre med innsett! Det er like stor nedtur hver gang den f******* testen er blenda. Jeg trodde helt sikkert at det ville klaffe på ferskforsøket denne gangen, men da får jeg heller ha tro på fryseforsøk... Blir spennende å følge deg!Velkommen!
Vi driver også med søskenforsøk og er på 3. fryseforsøk med eksimoer fra det ferskforsøket som ble datteren vår. Håper oktober blir mpneden det klaffer for oss begge.

jeg har vært i lykkerus i hele dag og har tårer i øynene bare av å tenke på det nå!
så nå starter jeg veien hjem, hjemme kl 00 i natt hvis alt er i rute.. 
Jeg fikk satt inn en nysselig liten blastocyst i dag! De viste meg på bildet jeg fikk med hva som er fosterannlegg og morkake og sånt, det kunne de se alleredejeg har vært i lykkerus i hele dag og har tårer i øynene bare av å tenke på det nå!
så nå starter jeg veien hjem, hjemme kl 00 i natt hvis alt er i rute..
![]()
Åååh så spennende!Jeg er sååå kvalm i dag, går bare og brekker meg.
Har vært kvalm helt siden før innsett, og husker at kvalmen økte på på samme tidspunkt forrige negative forsøk, så prøver å ikke legge noe i det. Har også hatt månedlig kvalme og brekninger som pms-symptom siste året (oh joy), så er nok bare progesteronen.
Men klarer ikke å la være å håpe biiiiittelittegrann da. 12 dpo i dag.

ÅåååhJeg fikk satt inn en nysselig liten blastocyst i dag! De viste meg på bildet jeg fikk med hva som er fosterannlegg og morkake og sånt, det kunne de se alleredejeg har vært i lykkerus i hele dag og har tårer i øynene bare av å tenke på det nå!
så nå starter jeg veien hjem, hjemme kl 00 i natt hvis alt er i rute..
![]()
gratulerer så masse! Nå er det bare å ruge ivei! Så gøy at det begynner å bli så mange rugere her inne nå
For en skjønn mann du har daFeirt bursdagen så langt med å se filmen Mothers day....veldig koselig absolutt til å anbefale
Våknet også til en gave fra mannen, et smykke med diamant med et hjerte som det sto love i. Og han takket så masse for at jeg ville gjøre ivf sammen med han og at jeg var det beste han noen gang hadde opplevt.
Ganske lykkelig idag![]()
så heldig som har en så god man som støtter opp og gir oppmerksomhet!
Så spennende! GratulererOppdatering på kontroll i dag!
På mandag hadde jeg 8 fine egg.
I dag var det 10 egg! Ikke alle like store, men 9stk var fra 15-21mm. 5stk over 20mm
Ovitrelle i morgen kl 23.00
Uttak blir på mandag!
Og setter inn blasto på fredag![]()

HerligJeg fikk satt inn en nysselig liten blastocyst i dag! De viste meg på bildet jeg fikk med hva som er fosterannlegg og morkake og sånt, det kunne de se alleredejeg har vært i lykkerus i hele dag og har tårer i øynene bare av å tenke på det nå!
så nå starter jeg veien hjem, hjemme kl 00 i natt hvis alt er i rute..
![]()
Gratulerer som ruger
Hvilken klinikk er du på?
Så spennende. Jeg har uttak på tirsdag, men har dessverre få eggposer jeg har troa på. Kontroll i dag viste 5 stk med ulik størrelse, så er jeg heldig kanskje 3 ut. Hvor mange hadde du?Da blir det uttak på mandag![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Oppdatering på kontroll i dag!
På mandag hadde jeg 8 fine egg.
I dag var det 10 egg! Ikke alle like store, men 9stk var fra 15-21mm. 5stk over 20mm
Ovitrelle i morgen kl 23.00
Uttak blir på mandag!
Og setter inn blasto på fredag![]()
Der kom Tr.. .fra helv......ligger å vrir meg i smerter....Men allikevel....wooohooo sprøytestart imorgen!!!!
Ja da blir det stimulering ifra imorgen....føles som jeg har ventet en evighetHerlig! Da er du veldig snart igang da! Det blir spennende
Gratulerer med ruging. Så fint at du fikk se bilde og fikk litt forklart så opplevelsen ble litt ekstra spesiell!Jeg fikk satt inn en nysselig liten blastocyst i dag! De viste meg på bildet jeg fikk med hva som er fosterannlegg og morkake og sånt, det kunne de se alleredejeg har vært i lykkerus i hele dag og har tårer i øynene bare av å tenke på det nå!
så nå starter jeg veien hjem, hjemme kl 00 i natt hvis alt er i rute..
![]()