Hoppestokk, 33, PP2, B3, EL 17.05, IKM 30.05
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg fikk negativ test i går, ja, altså den 5. maiOj! Spennende - godt å bikke forbi Elfikk du negative tester i går?
Litt som meg - 2 eller 3 dpoJeg fikk negativ test i går, ja, altså den 5. maiDet går litt i surr med dagene nå, kjenner jeg, da vi holder på med flytting og oppussing. Tror ikke jeg orket å ta noen test i går, 6. mai. Jeg vet ikke om jeg et 2 eller 3 dpo.
Hva skjer? 
Velkommen til uke 21Hoppestokk, 33, PP2, B3, EL 17.05, IKM 30.05

Hei MilleMorMilleMor - 34 -PP4 - B3- EL 8/5 IKM 23/5
Så koselig at du joiner oss! Lykke tilGinniz - 31 - PP6 - B1 - EL 6/5 - IKM 18/5

Jeg har hatt blinkende smiley på eggløsningtest i 4 dager nå. Kan det være at jeg ikke får fast smiley?
Kanskje har du gradvis stigning, og at EL er rett rundt hjørnet? Krysser fingrene for deg!Jeg har hatt blinkende smiley på eggløsningtest i 4 dager nå. Kan det være at jeg ikke får fast smiley?
Hmm okei, fikk blinkende igjen idag. Jeg er cd18 nå. Har hatt kobberspiral frem til april og med den har jeg lange sykluser(35 dager), mens uten den har jeg kortere sykluser på ca 30 dager. Hadde håpet på el rundt cd 14. Hadde el slim på cd16Det skal ikke være uvanlig detSe i bruksanvisningen, det står om det der. Håper du får fast smiley snart. Hvilken CD er du?
Første gang jeg bruker de. TakkJeg kjenner ikke til de testene du bruker dessverre, men føler med deg! Har du brukt disse tidligere eller er det nytt for deg? Du får nok bare fortsette å testeKanskje har du gradvis stigning, og at EL er rett rundt hjørnet? Krysser fingrene for deg!
men kan vel ikke klage, ser at jeg er en av dem som er først ut her i gruppa 

Får inntrykk av at vi leker waiting game hele gjengen her inne, enten det er i dpo-land eller i jakten på eljeg tror at jeg er 5 dpo i dag, FF sier 8 dpo men det tror jeg ikke stemmer, så tar utgangspunkt i 5.. Så 7 dager til testing da, en hel uke
men kan vel ikke klage, ser at jeg er en av de som er først ut her i gruppa
Fint å ha dere å vente sammen med!
God lørdag alle![]()
Håper den nærmer seg.. sist kom første sterke cd14Ja, haha. Dritalei nååå, vil ha stigning(selvom jeg vet det er bittelitt tidlig). Cd12 i dag og svakeste el-testenHåper den nærmer seg.. sist kom første sterke cd14
