Felles skravle 2015

Var det morsomt da? :D Var dere på byen eller bare fest?

Det var fest, og det var egentlig ganske rolig, bare at det varte lenge og jeg ikke har drukket på så lenge så det ble en del etter hvert. Og det var gøy. Og det blir lenge til neste gang! :p
 
Kjeks er alltid en vinner:)
Ja... fungerer enn så lenge i allefall. Men nå har hun funnet pærleboksen... hun følger alt for mye med på hva jeg gjør ;)
 
Mmmm.... nå fikk jeg også lyst på... eneste jeg har er en klump kjøtt som koker i vann ;)

Kjøtt som koker i vann har jeg ikke lyst på. Haha.. Blir sær når jeg er fyllesyk tydeligvis. Noe mat frister veldig og noe frister overhodet ikke. :p
 
Samme her... tror det er lite i skapet gitt...

Jeg orker ikke en gang å sjekke, så hadde vel sikkert ikke blitt kake selv om det ikke var søndag i dag. :p
 
Haha.. Unnskyld, men nå må jeg le. Hihi.. Det er kanskje egentlig like greit at man vokser seg fra fylla på et vis. :p
Ha ha veldig! Liker å innbille meg at jeg har blitt litt voksen på de 6 åra siden det skjedde. Mannen kikka på det jeg skreiv nå og kunne bekrefte at jeg har blitt veldig voksen og kjedelig :P
 
Skal bli kjøttsuppe.... men må koke kjøttet først ;) men mat er ikke godt når man er fyllesyk

Nei, ikke mat. Det må enten være usunt fordi det er for søtt, eller usunt fordi det er for fett.
 
Jeg har kjøpt kombinert jule/bursdagsgave til huleboermannen og kjøper bare en liten ekstra ting til han til jul som han selv mener han ikke trenger, men som jeg mener han må ha.
Hihi kan jeg spørre hva du har kjøpt ? :D
 
Mannen beit meg i kinnet O.o
 
Ha ha veldig! Liker å innbille meg at jeg har blitt litt voksen på de 6 åra siden det skjedde. Mannen kikka på det jeg skreiv nå og kunne bekrefte at jeg har blitt veldig voksen og kjedelig :p

Han må ikke redde deg fra snøen midt i byen lenger, og fortelle deg at det finnes folk som liker deg selv om du har øl i håret?
 
Ja, det var ordentlig surt. Men man kan ikke være spesialagent å gå rundt med en sånn jålete stelleveske uansett. Det ødelegger den tøffe profilen min.
Ha ha sant! Du må jo ha svart stresskoffert!
 
Back
Topp