Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Da går vi ut i ferie samtidig! Gledes til litt fri her iallefall. Sist fortalte jeg min sønn at han skulle bli storebror, så mistet jeg. Så denne gangen tørr jeg ikke å fortelle han noe før jeg har kommet et stykke på veiAng ferie:
Jeg har igjen en uke med jobb før det er en uke med ferieHar delt opp ferien litt i år. Ingen planer! Bare slappe av og nyte
Ang deling av nyhet:
Har ikke delt med alle enda, storebror vet foreløpig ingenting. Tror ikke jeg klarer å holde meg lenger enn til etter tidlig ul! gleder meg sånn til å dele, så håper virkelig alt er bra!!
Gleder meg til vi får skjult, da føles det det tryggere å dele mer! Da kan vi dele magebilder etterhvert og![]()
Spent på tidlig ul, tror ikke jeg kommer til å klare å senke skuldrene å slappe av ordntlig før jeg får høre at alt er som det skal være
Hvor gammel er storebror da? Sønnen min blir 16 til våren, så her blir det stor aldersforskjellSamboer å to venner tørr ikke fortelle det til flere enda i tilfelle jeg er så uheldig å mister, meeeen kjennes helt annerledes ut denne gangen kontra sist.. så jeg har truaNår du går forbi meg i ferien, @H87. , så vet vi det, for da har vi skjult forum.
Mannen min, mamma, søsteren min, sjefen min og treneren min vet det. Barna skal få vite det i uke 6, ETTER en familiemiddag. Orker ikke svigers' hyling riktig ennå.Hva med dere?

Åh, så leit! Jeg vil også vente med å fortelle han det til hvertfall etter tidlig ultralyd! Skjønner godt man ikke helt klarer slappe av før man har fått se det er livDa går vi ut i ferie samtidig! Gledes til litt fri her iallefall. Sist fortalte jeg min sønn at han skulle bli storebror, så mistet jeg. Så denne gangen tørr jeg ikke å fortelle han noe før jeg har kommet et stykke på veiSpent på tidlig ul, tror ikke jeg kommer til å klare å senke skuldrene å slappe av ordntlig før jeg får høre at alt er som det skal være
Hvor gammel er storebror da? Sønnen min blir 16 til våren, så her blir det stor aldersforskjell
er jo sånn selv.Vi får trøste oss med at søkene er så store at de kan bidra med å være barnevaktÅh, så leit! Jeg vil også vente med å fortelle han det til hvertfall etter tidlig ultralyd! Skjønner godt man ikke helt klarer slappe av før man har fått se det er liver jo sånn selv.
Åh, godt det ikke er bare jeg som får nr to noen år senere, min er 9 ! Så det blir et sprang her også

Det er er pluss det faktiskVi får trøste oss med at søkene er så store at de kan bidra med å være barnevakt![]()
!! Jeg leker litt med tanken på å starte fort på prøving av nr 3 for å få to tette også, men jeg får se hvordan dette går først
Hehe ja det tenker jeg det erDet er er pluss det faktisk!! Jeg leker litt med tanken på å starte fort på prøving av nr 3 for å få to tette også, men jeg får se hvordan dette går først
![]()


Haha meeen så koslig for barna å være tette i alder også! Han min kjører opp til atv mai neste år.. så tipper han rømmer hus ganske ofteHahaha, der har vi feilet stort. Alle tre vil trenge barnevakt samtidig i mange år fremover.![]()
Men er en veldig omsorgsfull gutt, så tipper han blir tidenes storebror
Tar med babyen på ATV'n og stikker av, sånn som søsken gjør på film!Haha meeen så koslig for barna å være tette i alder også! Han min kjører opp til atv mai neste år.. så tipper han rømmer hus ganske ofteMen er en veldig omsorgsfull gutt, så tipper han blir tidenes storebror
![]()

Hahah større sjangse for at han stikker av fra babyenTar med babyen på ATV'n im stikker av, sånn som søsken gjør på film!![]()

Foreløpig ingen nye, eller, jeg blir kvalm om jeg ikke spiser FØR jeg blir sulten? Også er det ikke mye jeg har lyst påNy uke! Nye muligheter! Nye symptomer!?!![]()
![]()
Hva med deg??Ingen nye symptomer her hellerForeløpig ingen nye, eller, jeg blir kvalm om jeg ikke spiser FØR jeg blir sulten? Også er det ikke mye jeg har lyst påHva med deg??
andpuster å ømme pupper.. ellers er formenpå topp! Men jeg spiser mere, føler jeg aldri blir mett! Det er en uting, kommer til å trille snart om jeg fortsetter slik
Ja bytta skynt deg å bli frisk!Har du byttet kallenavn, @HHHmora. ?
Jeg har litt stikking i magen i dag, men plages mest av at jeg faktisk er syk.Glad varmen ikke er så intens nå.

Ingen nye symptomer her hellerandpuster å ømme pupper.. ellers er formenpå topp! Men jeg spiser mere, føler jeg aldri blir mett! Det er en uting, kommer til å trille snart om jeg fortsetter slik
![]()
Det er greit at de samme får fortsette litt! Jeg ser for meg at de ømme puppene gir seg litt etterhvert? Husker ikke fra forrige gang men tror det?Var inn å titta på «terminliste».. Nesten alle er i 30åra.. sykt, jeg føler meg så «gammel» som skal ha barn når jeg er 35Jaggu glad det er mange av oss over 30
19år da jeg gikk gravid med sønnen, så er vel litt derfor jeg føler meg så «gammel» nå
![]()
Godt at livet er mer på stell hvertfall! murring har jeg hatt hver dag en stund, verst når jeg legger meg om kvelden!Har du byttet kallenavn, @HHHmora. ?
Jeg har litt stikking i magen i dag, men plages mest av at jeg faktisk er syk.Glad varmen ikke er så intens nå.

Det gjør de nokDet er greit at de samme får fortsette litt! Jeg ser for meg at de ømme puppene gir seg litt etterhvert? Husker ikke fra forrige gang men tror det?
Jeg fylte 21 året jeg fødte sist, så jeg kan kjenne meg igjen i det, men samtidig så føler jeg meg ikke slik jeg forventet å gjøre etter fylt 30Godt at livet er mer på stell hvertfall!
murring har jeg hatt hver dag en stund, verst når jeg legger meg om kvelden!
Æsjda, hvordan syk er du blitt? God bedring! Skynd deg å bli frisk![]()
