.

ORIGINAL: *Lilly

Såpass...[8|] Aldri gjort noe i nærheten av dette!
 
[:-] du må være ett mareritt når du er sint[8D][8D]

Jeg tømte hyllene i klesskapet hans på gulvet[8D]
 
Vel.. en gang så bytta jeg ut ukedagsokkene hans.. Tok en mandagssokk og byttet den ut med en tirsdagssokk.. Slik at han måtte gå med en mandagssokk, og en tirsdagssokk en HEL dag...[&:] OMG!
 
ORIGINAL: Kattekvinnen

Hørtes jo ikke helt.., ehm.. sunt ut...[8|]
 
ORIGINAL: Kattekvinnen

Hørtes jo ikke helt.., ehm.. sunt ut...[8|]


eller billig...

Signerer ellers Buttpluggen..
 
ORIGINAL: Bouncing Buttplug

Øøøøh... Jeg.. Øøøh... kalte ham en dritt en gang..[8|]
 
Tror ikke jeg ville begitt meg ut på en krangel med deg [8D]
Hadde en aggressiv periode når jeg hadde depresjon, hvor jeg kasta gjenstander omkring. Men ellers ikke noe særlig annet enn det.
 
Håper dere ikke oppfører dere på denne måten foran barna deres! Det er ikke bra for barna å oppleve slike heftige krangler mellom foreldrene, og absolutt ikke bra å lære at når vi er sinte så er det vanlig å ødelegge ting for andre. Bli voksne sier jeg bare!!
 
..tror ikke du kan legge all skylda på hormoner. Høres ut som du har et jævlig stort temperementsproblem..
 
dere driter tydeligvis penger...

det verste jeg har gjort er å kalle han for mindre fine ting i krangler.
 
ORIGINAL: Miss Claymore!

..når du har krangla med din mann/kjæreste?

Jeg var veeeldig hissig da jeg gikk gravid, så her føyk ps3'en hans ned trappa en gang jeg var litt sinna.. Han kjøpte seg ny, men den gikk ned trappa et par mnd etterpå den og[:-] Også hadde vi en superkrangel en gang, og da KNUSTE han solariumet og iPoden min, så da tok jeg fatt i en veldig hard og spiss pynteting og løp ut og skrapa opp panseret på hans elskede bil[&:] Hadde han ikke stoppa meg hadde jeg sikkert drept hele bilen hans[:-]
Haha, bra jeg ikke er gravid lenger[8D]


Har du solarium hjemme ? [8D]
 
Slo til han en gang rett over ansiktet[X(][:o]
Det var første gang eg noensinne har sitt han skikkeligt sint
Var gravid og Veldig hormonell + sleit med en kraftig depresjon
 
vi klarer heldigvis å oppføre oss vi [8|] er ikke vanlig å oppføre seg sånn selvom man er gravid, tror du bør søke hjelp!

jeg har kalt han drittkæll..
 
ORIGINAL: lykkepillen

Vel.. en gang så bytta jeg ut ukedagsokkene hans.. Tok en mandagssokk og byttet den ut med en tirsdagssokk.. Slik at han måtte gå med en mandagssokk, og en tirsdagssokk en HEL dag...[&:] OMG!


Hehe, nå måtte jeg le. [8D]
 
Back
Topp