Gratulerer! Jeg så ikke strek på den du la ut forresten, legg ut de som ble positive da, det er gøy å seFor å svare meg selv - fikk tydelig strek i går kveld og i dag![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Gratulerer! Jeg så ikke strek på den du la ut forresten, legg ut de som ble positive da, det er gøy å seFor å svare meg selv - fikk tydelig strek i går kveld og i dag![]()

Yes! Happy humpingDen her må da være positiv![]()

Ja da skulle det i grunn være ganske umulig å blir gravid på så kort tid mtp tiden egget må ha på å modne, og så skulle bli befruktet for så å rekke å feste seg også få utslag på test.Brukt Loette eller Mirabella, men har tatt den i ett uten pause mellom brettene, derfor dette ble litt rart at ting skulle skje så fort nå. Er nok testene som er dårlige ja å muligens el nå-Utrolig kjipt med sånne tester for folk som har prøvd lenge da, nå er jo ikke jeg en av dem men kan skjønne frustrasjonen.
helt håpløst
Wohooo! Nå skal den sitteYes! Happy humping![]()

men føler jeg kan se en ultra svak strek... Eller er det bare streksynet mitt eller skygge? Håper sånn det er babystrek!!
To forskjellig tester den første makesure fra i dag tidlig og det andre babyplan som jeg tok nåJeg har fått skyggestrek på Babyplan siste uken, ser andre også har detHvilke graviditetstester bruker dere ? Sen EL dag 17 på LH test og bekreftet med UL dag 18.

Om jeg ser noe kjører jeg en av de dyre, type Clearblue digital med uker, den er såpass følsom at den fanger opp graviditet mellom 3-4 uker gravd.Jeg ser! Håper for deg!!8 dpo, ja vet det er veldig tidlig å testemen føler jeg kan se en ultra svak strek... Eller er det bare streksynet mitt eller skygge? Håper sånn det er babystrek!!
To forskjellig tester den første makesure fra i dag tidlig og det andre babyplan som jeg tok nå

Takk for svarJeg ser! Håper for deg!!Og så må jeg bare si at jeg fikk helt lik forrige uke på samme tester, som ikke var babystrek
Håper dog det bare var et dårlig parti.. Har du en digital liggende?
![]()
Var det på makesure og babyplan? Eller bare babyplan? Tenker å prøve en digital 10 dpo, føler streken er alt for svak til å slå ut på digital 8 dpo.

Herlighet, sorry - så ikke at den første bare en annen! Den så jeg egentlig best, så dette er absolutt spennnede! Skjønner deg ang. å vente med den digitale på 8 DPO - jeg fikk også svakt utslag 8 DPO sist med slik earlytest fra Clearblue (vises ikke på strimlene), og tok da en digital som sa ikke gravid - men 9 DPO slo den utOg slik har det vært med de andre barna og, ingen digital har slått ut før 9 DPO hehe! Men ja, jeg ser strekene både på MS og babyplan!
![]()
Ja det er alt for spennende!hehe. Har fått skygge streker før men disse var litt anderledes.Herlighet, sorry - så ikke at den første bare en annen! Den så jeg egentlig best, så dette er absolutt spennnede! Skjønner deg ang. å vente med den digitale på 8 DPO - jeg fikk også svakt utslag 8 DPO sist med slik earlytest fra Clearblue (vises ikke på strimlene), og tok da en digital som sa ikke gravid - men 9 DPO slo den utOg slik har det vært med de andre barna og, ingen digital har slått ut før 9 DPO hehe! Men ja, jeg ser strekene både på MS og babyplan!
![]()
Men har jo sett andre sine tester som ser positiv ut men viser seg å være noe feil med babyplan sin test
. Så man vet aldri før man tar den digitale. Hvilken er mest følsom av de digitale? Den ultra tidlig eller den vanlig med ukeindikator fra clearblue. Se bilde over.Ah flott, hvis jeg ser en strek i morgen, skal jeg teste med den ultratidlig digital også.Jeg fikk utslag på den ultratidlige 8 DPO sist jeg var gravid, da slo ikke den med uker ut før dagen etter (tok en 8 DPO og, men da med "ikke gravid"). Så ut fra min erfaring vil jeg si den ultratidlige er mer følsom
Ps, var helt sikkert på eggløsningsdato da jeg både tester og temper.
Er jo litt nervepirrende å vente. 
Takk for svar![]()
Var det på makesure og babyplan? Eller bare babyplan? Tenker å prøve en digital 10 dpo, føler streken er alt for svak til å slå ut på digital 8 dpo.
Men hvilken er mest følsom av de digitale? Ultra tidlig eller clearblue med ukeindikator?
Jeg fikk utslag på den ultratidlige 8 DPO sist jeg var gravid, da slo ikke den med uker ut før dagen etter (tok en 8 DPO og, men da med "ikke gravid"). Så ut fra min erfaring vil jeg si den ultratidlige er mer følsom![]()
Ps, var helt sikkert på eggløsningsdato da jeg både tester og temper.
Ah, så bra, da vet vi hva den slår ut på caUltra tidlig slo ut da jeg hadde hcg i 5 (skal slå ut fra 10) så den fanger opp det meste.

Ser positiv ut. Sterkere enn en skyggestrek liksom. Har du andre tester du kan ta i morgen?Synes denne var vanskelig å tyde