Ja, ser det er veldig store variasjoner.. men ble litt bekymret faktisk. Men samtidig er jeg litt usikker på når jeg faktisk hadde eggløsning, for jeg tester så sent positivt.. testet svaaakt positivt først 2 dager etter ikm. Så er jo mulig jeg er kortere på vei også?
Hvor fant du det siste skjemaet her?
Jeg skal jo ta ny hcg blodprøve i morgen, det er ca 40 timer etter første blodprøve. Vil anta den har steget noe da dersom alt er bra?


ikke at man vet kilden på den andre heller, men føltes mer normal 
Er dette vanlig når man har vært gravid før? Virker fryktelig tidlig synes jeg!


Noen her med desember/vinterbarn fra før? Jeg har sommerbarn så ser for meg at det kan bli litt forskjell der. Samtidig som jeg nesten foretrekker å kle for kulde, synes det er litt enklere. Har dere noen tanker? 
. Har mistet en gang i 2017 da, men. Nå er vi der
Skal 7+1. Vil gjerne se et bankende hjerte, og ikke minst at det bare er ett bankende hjerte. Er det flere trenger vi all tid vi kan få til å forberede oss mentalt på det
Venter fortsatt på svar på HCG-prøvene hos legen. Men nå er streken på testene blitt veldig sterke. Så det er jo en stigning. Formen din da?
Er på ferie med en hel gjeng... og det er ekstremt vanskelig å holde ting skjult!