Tipper jente fra disseGod kveldEr det noen som klarer å tyde kjønn fra disse bildene? Jeg synes dette er for vanskelig selv og jeg er så fryktelig spent. På forhånd takk
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tipper jente fra disseGod kveldEr det noen som klarer å tyde kjønn fra disse bildene? Jeg synes dette er for vanskelig selv og jeg er så fryktelig spent. På forhånd takk
![]()
Fikk svar igår det er en gutt![]()
Jeg klarer ikke helt se hva som er hva her, men i uke 15 er det pottyshots som er best. Ser ut som blæra er litt lav, så bare ut i fra dette kunne jeg tenkt gutt.
Dette ser ut som en jente, men hvor langt er du påvei? Hvis det er mellom 12+0-12+3 så er det isåfall enda tid at nuben kan reise seg. Er det fra 12+4 eller mer så er det nok en jente.God kveldEr det noen som klarer å tyde kjønn fra disse bildene? Jeg synes dette er for vanskelig selv og jeg er så fryktelig spent. På forhånd takk
![]()
Det var nesten tomt mellom beina , så hun var ganske sikker på at dette var ei jenteJeg klarer ikke helt se hva som er hva her, men i uke 15 er det pottyshots som er best. Ser ut som blæra er litt lav, så bare ut i fra dette kunne jeg tenkt gutt.
Jeg var 12 + 6.Dette ser ut som en jente, men hvor langt er du påvei? Hvis det er mellom 12+0-12+3 så er det isåfall enda tid at nuben kan reise seg. Er det fra 12+4 eller mer så er det nok en jente.
Gratulerer med jenteDet var nesten tomt mellom beina , så hun var ganske sikker på at dette var ei jente.
Her viser ikke nub dessverre, har du flere bilder?Noen som klarer å gjette her? Tenker selv jente mtp skull theory, og fra tidligere ultralyder og plassering av morkake. Vet ikke helt hva jeg skal se etter her. Ble målt 12+5, 153 hjertelydVis vedlegget 429446
Men det betyr ikke at det ikke kan være en jente likevelOk takkHer viser ikke nub dessverre, har du flere bilder?
Scull theory er like pålitelig som det kinesiske fødekartetMen det betyr ikke at det ikke kan være en jente likevel
![]()
Ok takkvet ikke om jeg har noen bilder som viser nub da. Her er de andre:Vis vedlegget 429448
Det kommer ikke opp noen bilder, kan du prøve å legge de ut igjen?Ok takkvet ikke om jeg har noen bilder som viser nub da. Her er de andre:

Jeg er overrasket over at en gyn kan finne på å si noe sånt for å være helt ærligSniker her fra september
Var på ultralyd i går, 11+1 (målt til 11+4). Gyn var helt sikker på at dette var en gutt, basert på lengden på det som stakk ut mellom beina. Har ingen bilder med riktig vinkel på nub, så den vinkelen tror jeg ikke ble sjekket.
Jeg trodde egentlig ikke man kunne se det så tidlig. Hadde heller ikke forventet å få gjetting på kjønn så tar det veldig med en klype salt
Er det mulig å se at det er gutt fra dette bildet?
Det er ikke mulig å se nå om det er gutt eller jente dessverreTakk for svar! Tenkte egentlig det jeg også, men jattet bare litt med der og da siden jeg ikke kan så mye om detJeg er overrasket over at en gyn kan finne på å si noe sånt for å være helt ærligDet er ikke mulig å se nå om det er gutt eller jente dessverre

Det hadde nok jeg også gjortTakk for svar! Tenkte egentlig det jeg også, men jattet bare litt med der og da siden jeg ikke kan så mye om det![]()
Har du flere bilder? Ingen tydelig nub herNoen som vil gjette?Vis vedlegget 431081

Dessverre, den andre er enda mer utydelig tror jegHar du flere bilder? Ingen tydelig nub her![]()
ÅhDessverre, den andre er enda mer utydelig tror jeg![]()

Tusen tusen takk!Åh
Umulig å si ut i fra disse bildene dessverre. Men, gratulerer så mye![]()
![]()

