Gratulerer så mye

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Gratulerer så mye

De foreslå det også ved innsett, så det sa jeg ja takk til, for som du sier, en dag i bil er fint å slippe.
Selv om jeg nesten synes det er noe litt fint i at de får se resultatet.... Men de har sikkert travelt nok fra før![]()

Så spennende, lykke til![]()
Gratulerer så mye selv, lykke til videre.Tusen takkTakkGratulerer så mye selv, lykke til videre.

Jeg har testdag på mandagEr det noen flere her nå som venter på testdato?Jeg burde kanskje vært i desember-gruppa, men liker meg her!
Jeg skal teste på mandag, 10dp3dt.![]()
Hei!@Prøvedorris og @CV. Hvordan går det med dere? Har dere hatt innsett?

Skjønner det. En forumpause er godt av og tilHei!
Måtte bare ta meg en liten forumpause. Har satt inn en todagers, testdag på Tirsdag. Fikk ut 22 egg så ble overstimulert. Fikk væske i buken og på høyre lunge så det har vært mye kontroller på sykehuset, men det ser ut som det har gått over av seg selv. Ellers fikk vi 2 blastoer på frys og jeg går rundt som et nervevrak nå før test. Har foreløpig ikke turt å teste hjemme![]()

Jeg har trua! Å veldig bra å få 2 blasto på frys 

Jeg var på UL for en uke siden , de var redd for at detikke var noe der. Hcg på 5000 da. Skulle bare sjekke i dag, slik at jeg skulle få piller til å avslutte dette. Haddehcg på 40900 og en fin plommesekk....og....TO hjerter! Kjenner jeg ikke puster enda...![]()
Jeg satt inn to ja, todagers egg.Herregud så fantastisk!!! Gratulerer ❤ Satt du inn to egg?
Veldig, men UL legen mente ett egg var delt seg i to. Vet ikke grunnen, eller tror ikke jeg fikk det med meg etter sjokketSnakk om full klaff da![]()

Stor klemNegativ test. Ikke gravid.
Uff det var trist. Sender en god klemNegativ test. Ikke gravid.

Veldig, men UL legen mente ett egg var delt seg i to. Vet ikke grunnen, eller tror ikke jeg fikk det med meg etter sjokket![]()
Negativ test hjemme i kveld. Testdag med blodprøve i morgen. Løpet er nok kjørt![]()