Sank noe fra 8dpo til 10dpo før den steg igjen. Så var vel varselsignalet d kanskje.Tempen kan synke i morgen. Den synker vel som regel før mens eller når mens starter.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Sank noe fra 8dpo til 10dpo før den steg igjen. Så var vel varselsignalet d kanskje.Tempen kan synke i morgen. Den synker vel som regel før mens eller når mens starter.
Helt normalt at den går litt opp å ned etter EL å [emoji4] kan være en festedipp, der egget fester seg, det kan man se på tempen [emoji4]Tempen steg her i 3 dager etter antatt EL - det kan jo tyde på at det har vært eggløsning, eller hva?
Men i dag sank den litt igjen. Er det normalt, uavhengig av graviditet? [emoji28] Kan ikke nok om dette ennå kjenner jeg.
Vis vedlegget 270028
Bare sett den inn, viss det er veldig stort avvik kan du trykke på sleed deprived.Jeg hadde tidligere i dag gått opp for måtte så mega nye på do også lagt meg igjen og sovna i ca 2 timer. Tempet etter jeg våknet igjen.
Men splrsmålet er om kan jeg da registere den temp målingen eller ta vekk fra FF appen siden det ikke var rett etter jeg stod opp?? [emoji38]
Må nok bare innse at EL var på cd 15, og dårlig med klaff denne pp og. Og jeg som var sikkert på at EL var søndag.
Jeg liker ikke disse syklusene!Vis vedlegget 270032
Jo, men har mine tvil.Det kan absolutt klaffe likevel! [emoji173]️ Da jeg ble gravid i mai hadde vi samleie 2 dager før EL.
Krysser fingrene for deg!
Dumt spørsmål men,Bare sett den inn, viss det er veldig stort avvik kan du trykke på sleed deprived.
Om den er alt for høy eller for lav, men det trenger du nok ikke å tenke på [emoji4]Dumt spørsmål men,
Åssen avik mener du ? [emoji85]
For tempet ca. Samme klokkeslett som i går[emoji4] men det var kanskje ikke det du mente
Syns ikke det var så stor forskjell men [emoji85][emoji23]Om den er alt for høy eller for lav, men det trenger du nok ikke å tenke på [emoji4]
Nei, det går helt fint, bare å la den være [emoji4]Syns ikke det var så stor forskjell men [emoji85][emoji23]![]()
Jo, men har mine tvil.
Ja, enig! Svaret er jo det samme likevel, liksom. Tror vi og traff ganske bra, men etter en negativ test kvelden i går 7 dpo (ja, helt tragisk) er all optimismen borte hos meg. Så har vært lei meg i hele dag faktiskJeg har truffet bra med EL og aksjer denne mnd kan det se ut som, men jeg har slettes ikke trua likevel [emoji85] Huff. Det er så kjedelig at man ikke bare kan få svar med en eneste gang [emoji51]
Du er ikke aleneJa, enig! Svaret er jo det samme likevel, liksom. Tror vi og traff ganske bra, men etter en negativ test kvelden i går 7 dpo (ja, helt tragisk) er all optimismen borte hos meg. Så har vært lei meg i hele dag faktisk![]()
Ingen god følelse! Håper vi får positive tester de neste dagene begge to!Du er ikke alenemen det er ikke for sent før TR kommer for ordentlig... Jeg er 10 dpo idag og negativ test så har en dårlig feeling.... Det går jo aldri så hvorfor skal det gå nå?

Dere erfarne tempere, jeg får visst ikke til å helt følge retningslinjene..
Ofte våkner ettåringen i 4-5 tiden, og da blir det nå opp, og gjerne på do på meg etc før vi sover videre.. Så da må jeg enten tempe idet han våkner (supertrøtt), og kanskje litt variabel tid, eller når vi våkner for å starte dagen, men da kan jeg fort ha vært våken en økt 1-2 t tidligere..
har dere noen erfaringer? Hvor nøye må man være for at man får bra nok målinger til å kunne følge med?![]()