Hehe, ja monitoren, wild yamen, pyridoksinen, c-vitaminer, bidronninggeleen, hun som spådde meg som gjorde at jeg slapper mer av, who knows! Verdt hver en krone uansett hva det varHurra. Gratulerer så mye, du er gravid jo
Så monitoren hjalp![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hehe, ja monitoren, wild yamen, pyridoksinen, c-vitaminer, bidronninggeleen, hun som spådde meg som gjorde at jeg slapper mer av, who knows! Verdt hver en krone uansett hva det varHurra. Gratulerer så mye, du er gravid jo
Så monitoren hjalp![]()
Hvem som spådde deg? Jeg å vilHehe, ja monitoren, wild yamen, pyridoksinen, c-vitaminer, bidronninggeleen, hun som spådde meg som gjorde at jeg slapper mer av, who knows! Verdt hver en krone uansett hva det var![]()
Gratulerer!!Dagens testing, bildet tatt etter 5 min![]()
Gratulerer! Så kjekt!Dagens testing, bildet tatt etter 5 min![]()
Da har jeg bestilt nytt termometer med 2 desimaler fra billige-teste.dk (var på tilbud der nå, ikke tilbud på den norske siden).
Går min 10'ende PP i møte. Hvem skulle tro dette skulle ta sånn tid? Førstemann satt på pp1.
Hvis det ikke blir resultat på neste pp, så må jeg nesten dra til gyn for å undersøke om noe er galt.
Jeg var jo på sjekk i november og alt var helt fint, hun ba meg komme tilbake når Crinone-respepten utløp. Hun mente jeg burde være gravid innen da. Nå har jeg en gang igjen på resepten.
OK! Nå husker jeg hvorfor jeg heter Testetøsa. Jeg klarer ikke å holde meg!
Jeg fikk strek etter tidsfristen på en test på CD 13. Jeg tok en test CD 19 som var helt negativ og en ny en for noen dager siden, bare for å være 100 % sikker på at alle tester er negative etter MA'en, den var negativ den og heldigvis. Jeg tror kanskje det var fordi Foreløpig litt anonym sa at hun kunne se sånne ultrasvake streker så lenge etter sin MA, så jeg ville forsikre meg helt om at alle hcg-rester var BORTE!
Ok. Så er det Testetøsa da, for jeg synes at å teste etter MA er greit. Men Testetøsa har lovet i alle anledninger at hun skulle vente til 8 dpo. MEN problemet (logikken forsvinner nå) er jo at jeg tror EL var midt på natten slik at jeg teknisk sett er midt mellom 7 og 8 dpo i dag, sånn egentlig. Så derfor ble det test istad, på ettermiddagsurin. Mange timer siden jeg hadde drukket, mange timer siden jeg hadde tisset. Jeg så en ultrasvak strek rett innenfor fristen, omtrent ved 5 minutter (sånn ultrasvak som mannen ikke kan se) og når den har tørket kan både mannen og jeg se streken, rosa. Så nå er jeg glad tror jeg, men litt sånn nervevrak og rar. Kanskje jeg hadde sånn hcg liggende på 2-3 etter aborten, sånn at det er derfor den kom så tydelig så tidlig nå (jeg har jo pleid å få strek etter fristen allerede 8 dpo flere ganger tidligere). Jeg er 5+0 om 2 uker egentlig da, så da er jeg forbi kjemisk graviditet. Da blir første nedtelling til 25. mars. Eller. Aller først vil jeg ha en sterkere strek om noen dager.
Her er bilde forresten, men som vanlig, vanskeligere å se på bilde enn i virkeligheten. Bilde er uredigert.
![]()
GratulererDagens testing, bildet tatt etter 5 min![]()
Bare å begynne med en gang det.Jeg fikk babyklister i postkassen i dag, men er vel ikke vits og begynne på den når jeg er 5dpo??
Jeg er helt blank på dette, så må spørre da om noen vet![]()
Stoltmor90 mener jeg. Hun spådde termin i feb -15 da, men jeg fikk i alle fall opp motet da hun sa at det var ingen tvil om at jeg kunne få barn!Hvem som spådde deg? Jeg å vil
*Før Savangerskapet*
*Vi som temper*
*Prøver siden Nov 12*
Har du tatt 10 dråper, 3 ganger om dagen???Bare å begynne med en gang det.
fra appen![]()
Det hun "spådde" meg er ting hun har hentet fra mine innleggStoltmor90 mener jeg. Hun spådde termin i feb -15 da, men jeg fikk i alle fall opp motet da hun sa at det var ingen tvil om at jeg kunne få barn!
Jeg kanHvem som spådde deg? Jeg å vil![]()
*Før Savangerskapet*
*Vi som temper*
*Prøver siden Nov 12*
Ser streken der, og ja den er svaaaaak
Spennende![]()
Det hun "spådde" meg er ting hun har hentet fra mine innleggså hadde jeg vært deg hadde jeg ikke tatt det helt seriøst.
fra appen![]()
Ja jeg vet. Xlibrax var det.Det var jo tilogmed en som skrev at hun ble spådd før hun svarte på det med navn og fødselsdato (som er det først man blir bedt om å gi ut for å kunne bli spådd). Hmm..