Guttemammatil4
Andre møte med forumet
Åhhhh disse orda hjalp, takkvet akkurat hvordan det føles. når jeg fant ut at nr 4 også var enda en gutt gråt jeg en hel kveld. Ikke fordi akkurat det barnet var en gutt, men fordi jeg aldri skulle få en datter og jeg skulle aldri få bli mormor. Noe jeg hadde sett for meg hele livet måtte jeg innse at aldri skulle bli noe av. Det var sorgen og det jeg måtte jobbe med å takle. Men jeg tillot meg en kveld til å gråte og så jobbe med å glede meg over min nye baby. Og gutt nr 4 er den som er mest mammadalt og vi har det sterkeste båndet.
Man er like glad i barnet sitt selv om man er skuffa over at en drøm blir knust. Ikke vær redd for at du blir skuffa og ha dårlig samvittighet for det. Du er en god mamma uansett.
en bitteliten del av meg tror det er jente nå pga er ikke kvalm i det hele tatt med de 3 gutta var jeg så dårlig. Men vet også det har ikke så mye å si. Redd for å skuffe mannen min. Lyst på jente han å. Men gutter har jo det sterkeste genet så. Får vel bare ta en kveld på å gråte ut, thihi 
jeg var også veldig kvalm med alle guttene. nå er det jo mannen som bestemmer kjønnet så du må ikke føle at du skuffer han. du har jo ingen påvirking på hva dette ble. har du forresten flere bilder fra din tidlig ultralyd?

Alt var helt tipp topp i forhold til mål, og morkaken lå fremme, slik at det kan ta noe lengre tid å kjenne ordentlige spark (begynte å kjenne bevegelser inni magen fra lørdag av, men ingenting som vises utenpå helt enda). Hun var en skikkelig akrobat og snudde seg mye, med hendene og føttene i alle retninger. Litt vanskelig å få tatt alle mål, men vi fikk sjekket alt til slutt
Nå er vi bare overlykkelig!