Er trøtt, intense murringer, øm og håven rundt eggstokk og livmor. Helt likt som forrige gang 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Hehe, mine var sånn hele svangerskapet og ca 1,5 år etterpåVåknet i natt av at jeg rullet over fra rygg til siden, og da brystene ble påvirket av tyngdekraften så våknet jeg av at det gjorde vondt. Der er vi altså.
Vil påstå jeg er en normalvektig person uten store pupper så dette er nytt for meg. Er det vanlig at brystene gjør vondt hele svangerskapet?!
Jammen faen da. Dette er ingen som sier noe om mens man prøver å bli gravidHehe, mine var sånn hele svangerskapet og ca 1,5 år etterpå![]()
HahaJammen faen da. Dette er ingen som sier noe om mens man prøver å bli gravid
Får trøste meg med at det blir vel verd det til slutt!
Ja det er verdt det Uff ja var ikke helt forberedt på at det skulle bli så vondt så tidlig. Jobber i 4. Etg og er HELT sluttet å løpe i trappene for å si det sånnHahaJa det er verdt det
!! Jeg synes det er ganske slitsomt når de er så sensitive, ømme og vonde
![]()

Håper for din del at de blir litt bedre når de verste hormonene har gitt segUff ja var ikke helt forberedt på at det skulle bli så vondt så tidlig. Jobber i 4. Etg og er HELT sluttet å løpe i trappene for å si det sånn![]()
fått avsmak på kaffe de siste dagene. Men blir vel et par glass Pepsi Max i kveld 
kroppen min reagerer veldig sterkt på hormoner, og alltid fått symptomer før ikm.Mine er absolutt varme, på grensen til komisk. Tenkte det hadde en sammenheng med at de var ømme også. Helt klart noe voksing som pågår for de er synlig større!Andre som har "varme" pupper? Har hatt ømme bryst en ukes tid, men nå begynner jeg å føle en varm følelse inni og utenpå puppene. Begynner også å bli forkjøla så det kan være forklaringen.![]()
3+5 i dag. Her kom spyingen i kveldangrer så på at jeg spiste riskrem til dessert.. har vært småkvalm de siste dagene, en del murringer i ryggen, trøtt og ømmere pupper for hver dag. Var tortur å ta av meg bhen i kveld
kroppen min reagerer veldig sterkt på hormoner, og alltid fått symptomer før ikm.
Hva med røyting da?
Jeg er generelt en stor røyter men føler det har eskalert masse den siste tiden![]()
Nei uffda, masse god bedringUuuugg! 5+3 og der kom kvalmen. Skjønner ikke hvordan jeg skal overleve jobb i dag![]()
vet de på jobben om graviditeten? Og tar det lang tid før kvalmen gir seg?