Vi har vært med min kusine og hennes datter på 13 år og fisket krabber på jeløyaJepp alt brahva med dere?
Hva skal dere idag?
Ikke noen planer for idag her, men skal mest sansynlig til Skien imårra for å besøke Eventyrfabrikken![]()
Hva har dere gjort?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Vi har vært med min kusine og hennes datter på 13 år og fisket krabber på jeløyaJepp alt brahva med dere?
Hva skal dere idag?
Ikke noen planer for idag her, men skal mest sansynlig til Skien imårra for å besøke Eventyrfabrikken![]()
Så trivelig med besøk av vennene deresHallo
Jeg er ofte innom, men skriver ikke så mye da det er ferietid med mann og barn endaslik er det vel for flere!
Vi ble altså hjemme denne uken istedet for å reise til Tjøme for å besøke svigermor. Det er flere grunner til det, men i grunn var det godt å bli hjemme. Vi har ryddet masse i huset, og ute, og venter besøk i dag. Et vennepar var på telttur i Sverige men kommer hit på hjemveien pga at det er meldt mye regn frem til onsdag når de egentlig skulle hjem. De blir et par dager
Mannen skal på jobb igjen på mandag, ungene og jeg har ei uke til med fri!
Jeg begynner å innstille meg på et travelt, men spennende, studieår og gleder meg til å komme i gang igjen!
Håper alle har det bra :-D

Ja vi nyter ferien endaSå trivelig med besøk av vennene deres![]()
Godt med ferie og avslapning, selvom E våkner tidlig?![]()
Borte bra, men hjemme bestHallo![]()
Vi er endelig hjemme fra ferie. Etter 4 uker på farta var det godt å komme hjem.
Nå skal de siste dagene av ferien min brukes til å ordne i huset og utenfor her.
Mannen er ute å kjøper sandkasse som vi skal sette opp i bakhagen, det blir nok stas.![]()
Jeg begynner på jobb igjen på mandag men mannen og Hermine har enda neste uke også ferie.
De siste tre ukene har egentlig ikke vært så ille til nord å være, over 15 grader hele tiden klager vi ikke over.Borte bra, men hjemme best
Har dere kost dere? Dere har ikke hatt det så varmt dere heller. Skikkelig høst!
Hvordan blir det å komme tilbake til jobb?
Så koselig ferie dere har hatt da!Hei på dere!
Vi har vært på Lilleputthammer, en tur i Kongsberg, vært innom familie i Oslo og stakk innom Tea og familien på tur hjem.Mange fine ferieminner med koselige mennesker og en eksemplarisk toåring på bilferie. Vi har vært uheldige med været, så nå er jeg værsjuk altså..
I går var vi i bryllup til mannens lillesøster i Ålesund og fikk heldigvis oppholdsvær og greie temperaturer. Fikk også tid til en snartur innom Camilla og co på vei dit, så vi har fått gjort en del i løpet av to uker.![]()
Skulle gjerne vært en tur i syden..Jeg har ikke fått fyllt opp lageret mitt med sol og varme, så jeg er IKKE klar for høst og mørke.Så koselig ferie dere har hatt da!![]()
Skjønner godt du er værsyk! Er innmari glad for at vi hadde den uka på Kreta. Drømmer du om høstferie nå eller?![]()
Så fint det ser ut! Er dere på plass nå?Jeg har vært alene hos pappa i 2 dager og kom hjem i dag. Godt med litt alenetid og en lang morgen
Vi reiser til Stockholm på mandag og skal sove på hotell i en natt, før avreise tirsdag.
Vi gleder oss masse
Et par bilder fra leiligheten
Har dere det bra?Vis vedlegget 128195Vis vedlegget 128196
Tror det blir bra derSå fint det ser ut! Er dere på plass nå?
Så uheldige dere har vært!Tror det blir bra der![]()
Vi er i Alexandria og reiser til Hurghada i dag. Lang tur![]()
Super hett!
Khalid kom ikke med videre fra Istanbul pga ambassaden var så trege og ikke klarte å fikse visninger hans. Utrolig leit. Han reiser til Tunisia i dag og prøver heller å fikse seg visum derifra. Han fikk fikset flyplass visum, men han var så kvalm han i Tyrkia. Uffså hardt å fly med 2 stk alene med bagasje kl 00.30 om natten og vi hadde vært våkne siden 05.30. Hvordan går det med dere?
![]()
Ingen charter og masse komfort nei hehe han flyr i kveld, så håper det ordner segSå uheldige dere har vært!Huff, håper dere er fremme snart.
Ikke noen charterreise skjønner jeg.![]()
Er K kommet seg videre da? Håper det ordner seg.
Han har sovet hos en mann fra Libya. Flaks han traff han. Hjulpet han masseHåper K har kommet seg videre da![]()
Tøft å reise med to små på den tiden av døgnet..!