Ikke alle som får strek neisist så jeg den ikke før etter fødselen. Er ikke alle som får den heller![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ikke alle som får strek neisist så jeg den ikke før etter fødselen. Er ikke alle som får den heller![]()

Sov hos mamma I går med 2 av ungene, prøvde meg på tur i dag , au au bekken!Har de nokre kjekke planar for helga? Vi startet helgekosen med pizza og film nå straks![]()
Han har blitt så stooor
Så stas.
Kjenner det er så stivt i muskulatur i setet nå og rundt IS-leddet, samt stivt i bekkenet forøvrig, og så bare smeller det til på den ene siden og det gjør bare så utrolig skarpt vondt
AU. Halter rundt her, for beinet svikter av smerten, og offer og akker meg
føler meg helt ubrukelig

Eneste jeg har fått er 3-4 stk mørke hår nedenfor navlensist så jeg den ikke før etter fødselen. Er ikke alle som får den heller![]()
Jeg har ikke fått den ennå, men den var veldig tydelig i forrige graviditet! Husker ikke når den kom daFøler ikke tiden går så fort, men så så jeg i dag at den berømte streken på magen har begynt å komme, så da er jeg visst litt på vei likevel![]()
Eg har hatt litt trøblete bekken heilt frå starten av egentlig, som plutselig vart mykje verre rett etter nyttår. Har hatt gradert sjukemelding sidan då. 1 mars fekk eg endelig ny jobb etter å ikkje ha likt meg i gamle jobben (som på papiret skulle være heilt perfekt til meg). Nå jobber eg med ting eit stykke unna utdanninga mi og ting eg har gjort før, men liker meg kjempegodt! Har kollegaer som tar seg tid til å snakke med meg og lære meg opp skikkelig, og dei er skikkelig trivelige også!Hvordan har graviditeten så langt vært for dere damer? Har vært i knallform hele svangerskapet egentlig, fram til for ca 3 uker siden. Har slitt med vondt i magen, ømme ryggmuskler, og ligament smerter ja og sure oppstøtt /halsbrann er 25+2 idag, har egentlig det meste på plass. Teller ned dagene til han kommerer førstegangs og skal være ærlig å si at jeg både gruer meg og gleder meg. Gleder meg til å endelig få ha han her og all den glede som følger med livet med barn. Men gruer meg fordi jeg er redd for å gjøre noe galt mamma politiet er jo over alt
Idag er det 100 dager igjen til termin shit tiden går både fort å seint

Idag er det 100 dager igjen til termin shit tiden går både fort å seint
Synes også tiden går både fort og seint..Er så "heldig" at jeg er kronisk på og forberede meg i god tid, Så det eneste som mangler her er stellematte og salver å sånt så han kan egentli bare komme nå10 uker igjen! Iiih, dette går faktisk litt for fort for meg. Eller, skulle jo ønske at hun kom nå.. men har alt for mye å ordne igjen![]()