Til vanlig maser han om at jeg må spise mer osv så han får bare være fornøyd med at jeg har blitt "litt" rundere i kanteneHaha sykt bra![]()

Til vanlig maser han om at jeg må spise mer osv så han får bare være fornøyd med at jeg har blitt "litt" rundere i kanteneHaha sykt bra![]()
Til vanlig maser han om at jeg må spise mer osv så han får bare være fornøyd med at jeg har blitt "litt" rundere i kantene![]()
Er så koselig når det er tydelig gravid mageHihi ja absoluttHan prøvde vel bare litt lite diskre å avverge en liten krise som kunne skjedd om du kom hjem med alt for liten bukse
Føler endelig at jeg kan bruke tettsittende overdeler igjen uten at det bare ser ut som at jeg har lagt på meg pga korona eller jul, ligner endelig en ordentlig babybump
Men buksene er selvsagt byttet ut med gravidtights fra H&M
![]()
Er så koselig når det er tydelig gravid mage
Har brukt relativt tettsittende overdeler uansett pga det er kun det jeg har haha magen har vært ganske tydlig "gravidmage" hele veien føler jeg. Men legger desverre ikke bare på meg på magen når jeg er gravid men legger, lår, rompe og armer så blir rundere over alt![]()
Kvinnekroppen er fantastisk! Jeg la på meg 30kg og innen ett år var jeg tilbake til startvekt.Håper virkelig det blir tilfellet nå ogJa veldig koseligJa det er vel ofte sånn
Spent på hvordan min kropp har tenkt å endre seg, er jo første gang. Skal prøve å omfavne alle forandringer uansett, er så fascinert av hva kvinnekroppen klarer!
Kvinnekroppen er fantastisk! Jeg la på meg 30kg og innen ett år var jeg tilbake til startvekt.Håper virkelig det blir tilfellet nå og![]()
Haha, uff... Trodde først det var en fremmed mann som kom bort å spurteVar en tur innom senteret og stoppet innom mammaavdelingen på HM og stod å tok tak i ei bukse for å kjenne på stoffet. "Skal du ha den?" Spørr gubben. "Ja, jeg passer jo ingen klær mer!?" "Ja men skal du ha DEN?" "NEI KJÆRE DEG JEG SKAL NOK HA EN MYE STØRRE SKULLE BARE KJENNE PÅ STOFFET"
....
. Begynner å synes denne vektøkninga ja
![]()
HahhaHaha, uff... Trodde først det var en fremmed mann som kom bort å spurteTenkte «Oj, seriøst?! Er det mulig?!?»
![]()
Så rart at Oktober 2021 har åpnet allerede. Jeg synes det var som i går at vi fikk positiv test![]()
Det er grunnen til at ikke jeg vil telle ned! Syns det går for fortEnig! Er over halvveis allerede her, hva skjedde![]()
Gleder meg veldig til pappaen får se lille på oul i dag. Han var ikke med med kommende storebror. Vi har hatt to tul men den første var det jo bare så vidt vi så en prikk med bankende hjerte og den andre måtte vi ha med kommende storebror så da måtte han sitte med han og fikk ikke komme til skjermen å se.![]()
Ja veldig glad for at de får lov til det her!Så kjekt at pappaen får være med! ❤![]()
Så spennende, men ja, får håpe han drøyer litt lenger enn april jaSå når jeg ble gravid drømte jeg før positiv test at jeg var blitt det. (Alle tre gangene jeg har vært gravid). Drømmer ellers lite baby relatert og har ikke drømt noe om babyer siden den første drømmen i dette svangerskapet. Drømte også da at jeg fikk gutt noe jeg får. Men i går natt drømte jeg at gutten kom til og alt var fint med haneneste var at han ble født i slutten av april så hvis jeg er sanndrømt nå håper jeg han holder seg inne en mnd lenger hvertfall har ikke termin før slutten av juni. Tror egentlig ikke på dette med drømmer men man begynner jo å lure
![]()
WowSå spennende, men ja, får håpe han drøyer litt lenger enn april jaHer var det eldste på 3 år som drømte om svangerskapet. Han kom inn på stua en morgen og sa: "Mamma, jeg så at du hadde en baby i magen som ikke var L (navn til lillebror), men han var så liten, så jeg ville ikke leke med han." Jeg fikk positiv test senere samme dag
![]()
Jepp, jeg ble litt satt ut av å teste positivt den dagen