FrøkenElfie
Elsker forumet
Blir kjekt med mye liv daBare vent dere. Når vi passerer midnatt nå så skal jeg skravle som en foss og få 84 innlegg hveeer dag. Dere kommer til å bli møkklei av meg I juniHohoho
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Blir kjekt med mye liv daBare vent dere. Når vi passerer midnatt nå så skal jeg skravle som en foss og få 84 innlegg hveeer dag. Dere kommer til å bli møkklei av meg I juniHohoho
Hvorfor er de ikke med??Og vent til etter fire så bare legg deg. De første timene et ikke med likevel
Det er aaaltfor mange fine!! Hvilken sikler du på nå?Jeg tar sikte på 25 om dagen så når jeg opp et stykke muligensNå har jeg sittet og drømt meg bort på finn, så mange fine vogner det er der ute! Får jo lyst til å shoppe
![]()
Nå sikler jeg på Emmaljunga mondial eller edge. Mannen vil gjerne ha det mens jeg ikke liker understellene fordi det er så tungt å svinge (dårlig rygg og nakke). Vil ikke kjøpe ny, hvis ikke hadde duo s air vært supert. Ender nok opp med en av de to uansett, så kan jeg heller kjøpe en med swivelhjul når vi skal ha sportsvogn og tyngre barn oppiDet er aaaltfor mange fine!! Hvilken sikler du på nå?![]()
De blir aldri det, uten at jeg har visst hvorfor, men Tamara sa at forumet tas ned ca mellom 3-4 hver natt for backup og oppdatering, og det er visst da telleren startes på ny mndHvorfor er de ikke med??
Emmaljunga har mange fine ja. Er ikke så veldig inne i de at jeg kjenner til modellene nøyaktig, men har troa på merketNå sikler jeg på Emmaljunga mondial eller edge. Mannen vil gjerne ha det mens jeg ikke liker understellene fordi det er så tungt å svinge (dårlig rygg og nakke). Vil ikke kjøpe ny, hvis ikke hadde duo s air vært supert. Ender nok opp med en av de to uansett, så kan jeg heller kjøpe en med swivelhjul når vi skal ha sportsvogn og tyngre barn oppi![]()
Jaja, god grunn til å sove på natta det daDe blir aldri det, uten at jeg har visst hvorfor, men Tamara sa at forumet tas ned ca mellom 3-4 hver natt for backup og oppdatering, og det er visst da telleren startes på ny mnd
Ja jeg likere størrelsen på bagen på de to modellene og funksjonene med bagene (myggnettingen, solskjerming, vuggefunksjon, lufting osv.) Hadde tfk som sportsvogn sist og elsket den vogna, syns bare bagen er litt for smal.Emmaljunga har mange fine ja. Er ikke så veldig inne i de at jeg kjenner til modellene nøyaktig, men har troa på merket![]()
For den som klarer det...Jaja, god grunn til å sove på natta det da![]()
Samme her.. På do, legge dyna på lillefrøken, spise litt kjeks mot kvalmen, sjekke instagram, facebook og bv.. Vips har det gått 30minFor den som klarer det...
Hvorfor er jeg våken???? Det er natt!!!! På do, det var greit. Men sove nå!!!
Æsj, litt av en start på juni det daKaldt, tåke og regn her også, ja.
Sliter med det samme... Brekker meg hele tiden, og kvalmen kommer og går hele dagen. Det beste er å ligge helt i ro for meg. Har ikke noen gode tips å komme med ;-/Vil sove mere, men er så ufattelig kvalmNoen som har gode råd mot kvalmen?? Prøvd salte kjeks, men blir bare verre!!