Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Veldig!!!Hatt det fint på tur?
I dag er det hjemmedag her. Blir å trille tur i forbindelse med neste dupp også få unna enda litt klesvask
Har dere noen planer da?

Så braOverraskende bra. Hun passer på og skal vite hvor hun er. Ligger ved siden av henne på lekematten og i sofaenbare snuser og sikker litt på henne
![]()
Hvordan går det med pusene da?
Vel, det tok sin tid.. Og mage ta det i tre omganger. Var nesten så mannen vurderte å spre det over til butikker, men orket ikkehehe se der ja...må ha vært sykt med flasker!
Blir alltid så imponert av deg og alt du får gjortVeldig!!!
Må vaske her også...
Ellers har jeg akurat fått pakket ut eter turen...vært på garsjen å hentet inn drøssevis med klær som må sorteres etter guttungen...hva kan snuppa bruke..hva skal gis vekk etc.
bakt kake.
Skal på treff etterpå på hs.
Hehe. Dyr er artige altså.Så braer så greit når dyrene aksepterer det uten sjalusi
De tar det helt greit - bryr seg ikke så mye egentlig. Kan fint sove ved siden av hylende babyde kommer av og til bort og snuser, vasker "pelsen" /håret hans når de får lov (les : når jeg ikke rekker å stanse dem
). Det eneste rart de gjerne vil sitte på fanget til den som har lille i armene, eller når jeg ammer.. Langt fra praktisk
![]()
hehe artigVel, det tok sin tid.. Og mage ta det i tre omganger. Var nesten så mannen vurderte å spre det over til butikker, men orket ikke![]()
Blir alltid så imponert av deg og alt du får gjort
Er kos å gå igjennom klær da
Er det første treff?
Spennende med treff daJo takk..er rastløs av meg og jobber raskt
Yes første treff..så er spent![]()
Åh pussig...her fikk jeg spm. allrede på hjemmebesøket om jeg ville være medSpennende med treff daikke hørt noe om det her enda
![]()
Samme her, er nok litt for sløvIkke dårligkan ikke huske sist han sov i egen seng.. Litt min feil og, men men
![]()
Så braVeldig fin tur! Kost oss masse. Fikk shoppa litt også.
Det fikk jeg også. Men ikke hørt noe mer etter det. For de hadde ikke noe dato på det da.Åh pussig...her fikk jeg spm. allrede på hjemmebesøket om jeg ville være med
Hehe rart det der jaHehe. Dyr er artige altså.
da aksepterer de hvertfall babyen da![]()
Sånn er hunden her også, skal på fanget til de som har vesla eller legge poten på hånden for å få kos av nettopp den personen. Hun prøver også å få vesla til å kose henne. Hehe
JaSamme her, er nok litt for sløvEr så greit å bare sovne igjen med en gang ..
HeheHehe rart det der ja
Har et par bilder hvoran ser pus klatre opp![]()
Hjelp, jeg sitter fast. Ligger i en ekstremt ubehagelig stilling med baby oppå magen min, som sover, og hun har nesten ikke sovet noe idag så er livredd for å flytte på henne og vekke henne![]()
Min er egentlig et dovendyr, men når han er overtrøtt, så kan han bli litt vanskelig..Måtte flytte på henne.. Og da var hylingen igang. Er det bare jeg som har baby som ikke sover?
Hun nektet å sove i den. Så prøvde babynest..Nope. . Vognbag.. Nope. Jeg tror at hun tror hun har sovet lenge når hun våkner :/ så har hun bare sovet i 15-30 min.Min er egentlig et dovendyr, men når han er overtrøtt, så kan han bli litt vanskelig..
Da er det bæreselen som gjelder.. Får han ikke ut av den da, så må gå rundt