Skravletråd

Da har jeg rydda litt, hengt opp klær, spist og dusja. Nå har jeg faktisk lagt meg. Ble både senere enn jeg hadde tenkt og mindre skravling enn jeg hadde tenkt. Får ta det igjen i morgen?;)
Så flink du har vert da :D :D
Vi tar det igjen i morgen :D
Natti natt :) sove godt å drømme søtt :)
 
Men nå har jeg ploppet oppi senga mi og skal snart sove :)
 
Ble en fin men lang dag det her. Møtte et par andre fra forumet med temin blandet september til november - var kjempekoselig.

Var bare litt vanskelig å komme seg dit tidsnok, da togene sto stille mellom Asker og Drammen (og treffet var i drammen). Fikk hevet meg på en litt vill taxitur retning drammen (noen fordeler med så stor mage må det være ;) ) - og ble "bare" en halvtime forsinket..

Kom hjem til ryddet og vasket hus - hvor mannen tydeligvis hadde startet første maskin med babyklær :D er visst en annen som gleder seg til vi blir tre ^-^

Resten av kvelden ble avslapp på sofaen med serien Vikings :)

Håper dere har hatt en fin dag, ønsker dere god natt og fine drømmer ^-^
 
Back
Topp