Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ja jeg åÅjåj, så fint! Herregud, jeg husker hvor intenst lyst jeg hadde på sånn npr jeg var lita!
Åååå, så fin! Var egentlig sånn type vign jeg hadde lyst til å kjøpe, men... Endte opp med en teutonia i stedet. Ble egentlig ganske fornøyd, selv om det ikke var spnn type vogn jeg hadde sett for meg. Den er jo så liten og nett liksom, og har svingbare hjul foran som kan låses. Men innså at det var like greit for meg å ha en som ikke er så tung.
Nei, er ikke det. Været er jo fint og såHøres smart ut - ikke dumt å sitte litt ute heller![]()
Heldig med fint vær - her er det grått og lummert :/Nei, er ikke det. Været er jo fint og såBurde jo bare skyndte meg Å nyte det
![]()
Bahh typisk!:/Åh, Herregud som naboen driver å borer i veggen! Og sp akkurat npr jeg skulle slappe litt av på sofaen å gitt!
Med tanke på hvor mye det har vært snakk om den er det herlig å se at den falt i smak og at dere fikk den!
Du får legge ut bilde!![]()
Vi ønsket oss en vugge til å ha i stuen, men ikke alt for dyr...siden vi alt har seng og babynest.Ikke fått helt med meg. Hva slags vugge?
yayyy over måletDa kjører vi update
Videre er Malla på plass nr 16 (med 671) og Undomiel på plass 20 (med 518)
Åå, så bra daVi ønsket oss en vugge til å ha i stuen, men ikke alt for dyr...siden vi alt har seng og babynest.
Fikk en på bruktshopenNesten ikke brukt og bare heltnydelig
![]()
Flinke novemberdamer altså!Da kjører vi update
Videre er Malla på plass nr 16 (med 671) og Undomiel på plass 20 (med 518)
hahaha..må jo jubles for detVar da lire tvil om det da
Men yay!
blææææ....ka allergi? pollen? gress?Så allergisk! Flere som sliter med allergi? Denne sommeren har vært skikkelig tøffhelt forferdelig allergimessig... Gleder meg til høst
![]()
Ja altså, det er ganske grått her og. Og kald vind. Men plutselig titter sola frem, og da er det helt nydeligHeldig med fint vær - her er det grått og lummert :/
Men er visst meldt fint hele neste uke - så får satse på en ladning med vit D da.
Kanskje ta med en bok ut og?