Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ja, har nok sikkert litt sammenheng med at jeg var hos legen 3dg før ikm og skulle ha en antibiotika kur, (men fikk ikke starte på den før jeg visste om jeg var gravid eller ei) og der satt jo ho mor på venterommet (vi har samme lege og timen til min mor var flyttet) og lurte på om jeg fikk kur. Dum som jeg var svarte jeg at hun ville vente litt med å gi meg kuren. Mamma lurte seff på hvorfor, jeg svarte for det for jeg ble paff, så tok jeg meg sAmmen og sa at hun ville se om det gav seg., jeg så jo d at mamma ikke beit på den, men men...Hi hi typisk mammaer![]()
Er det forresten noen andre enn meg som sliter med å konsentrere seg på jobb?
Jeg sitter bare å suser og leser om ting i forhold til graviditet og sånn.. Og dagene og tida går jo såååååå seint!!!![]()
![]()
Jeg er akkurat som degEr det forresten noen andre enn meg som sliter med å konsentrere seg på jobb?![]()
Jeg sitter bare å suser og leser om ting i forhold til graviditet og sånn.. Og dagene og tida går jo såååååå seint!!!![]()
![]()
Jeg er akkurat som deg![]()
De siste månedene har gått så fort, men nå når jeg teller dager og uker så snegler jo tiden seg fremover, hehe![]()
Gleder meg til siste uken i november, da når jeg 12 uker![]()
Ja!!da når jeg uke 12 også!! Så da følger vi hverandre
Håper tida går litt fortere etterhvertmen går sikkert fortere når det begynner å skje litt i magen
![]()
Nå dumpet det 52 g-tester ned i postkassa. Jeg tok nok litt av når tr ikke dukket opp i tide.![]()
Helt enig, jeg ser på kalenderen hele tiden, heheKan ikke bare tiden til uke 12 gå kjempefort, så kan resten bare gå så treigt det bare vil![]()
Enig med du! Synes d går jyyysla tregtKan ikke bare tiden til uke 12 gå kjempefort, så kan resten bare gå så treigt det bare vil![]()