Skravletråd Mars!

Ja ikkeverst. Noen gutter dro den lenger og fant (sitt eget) hår i en halvspist burger så da fikk de ny. Pøbler. Men den mettet gjerne to kompiser såh :P

Tror ikke vi hadde slik fantasi:p
 
Trodde man ble fulgt opp jeg :/ broren min blir det. Optiker setter opp time etter 6 mnd. Rart du ikke blir fulgt opp
Vanligvis forventes voksne folk å ta ansvar selv
Mannen min har -5 og -5,5 eller noe slikt, men det er stabilt, så han går til optiker en gang i året som anbefales fordi han har linser.

Jeg har ikke så mye, men har samsynsfeil i tillegg, bruker briller og går til optiker.... Ikke ofte nok. Sikkert på tide med nye briller, husker ikke helt hvor lenge jeg har hatt disse.

Guttungen har arvet det "beste" fra oss begge, og har hatt briller siden han var fire, skulle nok hatt før. Han får ny time når vi går fra ortoptisten. Sånn om et år.
 
Back
Topp