Tror ikke jeg har kjøpt noe til meg selv på...ja når var detDet var veldig billig
Prøver å holde meg unna. Handlet en del sist uke. Ikke så mye klær da og ingenting til meg selv![]()
Men nå var det på tide
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tror ikke jeg har kjøpt noe til meg selv på...ja når var detDet var veldig billig
Prøver å holde meg unna. Handlet en del sist uke. Ikke så mye klær da og ingenting til meg selv![]()
Det hjelper kanskje når man er toJeg har en mann hjemme da. Sånn at selv om en av oss er opptatt med babyen kan den andre til enhver tid jobbe.
Akkurat nå sover babyen, så jeg mopper gulv med grønnsåpe (det lukter så godt mamma! Sa guttungen. Mens far og sønn rydder på lekeloftet. Eldstemann har altså vinterferie. Bursdagsjenta er i bhg og feirer der. Henter henne om et par timer, da skal vi ha gjort "grovarbeidet" mens hun er vekke. Før hun dro var det baking av muffins og sånne mer koselige ting.
Jeg har vel kjøpt meg en ulljakke i år og ellers kan jeg ikke komme på når jeg handlet til meg selv. Har ryddet i skapet nå, så mulig jeg trenger noe til vårenTror ikke jeg har kjøpt noe til meg selv på...ja når var det![]()
Men nå var det på tide![]()
Det skjønner jegBle veldig fornøyd med kjøpet![]()
Ja visdomstannvisdomstann ?
Jahar heldgivis fått lånebil nå da
Hjelper å være to for å få gjort noe, og å ha baby for å ikke slite seg ut.Det hjelper kanskje når man er tohåper bursdagsjenta får en fin dag, og at mammaen ikke sliter seg helt ut
![]()
Håper du går solgt det fortHar nesten akkurat lagt det ut....![]()
Tricot-Slen, manuell pumpe, elektrisk pumpe, doppler og vippestol...![]()
Har ikke hørt noe om sjalet ennå...hun hadde ut uka på å bestemme seg hu andre. Så må jo bare vente da..
Huff, vanskelig altså. Vi har klart å bli enige om leverandør og litt hvordan skal ha det som form.Det er vi også på den fronten
Smart! Blir forhåpentligvis enig til slutt. La oss enig i går iallefallIkke alltid like lett nei
Her fikk jeg innrede hovedbad og gubben det andre badetbegge ble fornøyd!
har aldri bestilt noe derfra jegTakk![]()
Det var vannskelig å velge![]()
Godt å få de utJa visdomstann
Kos dere i kveld med gjester og kaker. Jeg er fornøyd med å ha klart å vaske skittentøyet etter hyttetur i helga.Hjelper å være to for å få gjort noe, og å ha baby for å ikke slite seg ut.
Fra nå til gjestene kommer er hun trolig i hovedsak våken. Og ille fornøyd med å ligge alene på gulvet lenge om gangen. Mye amming, og kos.
Så da regner jeg en voksen på henne og en på huset. Vi bytter på. Og får derved pauser vekselsvis.
Bursdagsjenta kan hentes i bhg etter tre, da er de ferdig å feire henne, og gjestene kommer fra fem. Mellom der skal vi spise og skifte på oss og bytte duk på bordet og ta frem kaker og koke kaffi.
Jeg lurer litt på å bade ungene også. Vi er jo uansett en voksen på babyen, så om vi bader forsinker ikke det mye, de store bader selv og den med babyen er badevakt og hjelper med håndklær og hårvask (baby i vippestol). Tenker dette skal gå fint jeg, kan trolig til og med shine badet mens ungenr bader, bare gynge vippestolen med foten jevnt og trutt...
Hva skjer?Åååå føden er opptatt -.-
Fjerne tanna?Må snart dra til tannlegen
Hva skjer med bilen?God dagda har jeg vært på Skoda en tur igjen. Så håper jeg de fikser det
Vær bare glad han soverArg er det ikke typisk. Mini pleier alltid å våkne på slaget 1.5 time etter han sovner for lur på dagtid. Idag når jeg må handle før jeg går på jobb og gubben omsider kommer hjem med bilen slik jeg får handlet så sover mini lenge og ikke tegn på å våkne. Godt han sover men spørs om jeg rekker å handle før gubben må ut igjen for å lufte hund før jeg drar på jobb
Den kosta 199kr![]()
I sånne tilfeller er nelly.com farlig
Mannen sendte sms "bare EN kjole" aiiight.
Mer kjedelig å ha det liggende rundt hjemmeHåper du går solgt det fort
Kjedelig å vente...
Den er uteJa
Hvordan er det med tannen i dag?
Godt dere er enige om det daHuff, vanskelig altså. Vi har klart å bli enige om leverandør og litt hvordan skal ha det som form.