lusemus 71
Forumet er livet
Såg antydning på strek 5 min og vart teken i går i 24 tiden. Krysser og håper. 8 dpo.Så spennende!!! Ser streken godt. Hvor mange dpo?Krysser fingrene for at den blir tydeligere før tørking også
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Såg antydning på strek 5 min og vart teken i går i 24 tiden. Krysser og håper. 8 dpo.Så spennende!!! Ser streken godt. Hvor mange dpo?Krysser fingrene for at den blir tydeligere før tørking også
![]()
Får barre håpe håpeKrysser fingrene for deg!!!
Har vert på natt tatt i 24 tiden i går, ikkje tatt fleire men kommer test ut på dagen.Spennende, tatt ny test i dag tidlig?
Det håper jeg og men er litt redd det er lure strek. Har sett mange lure sterker her inne på dei testane.Så spennendeHåper den er positiv i dag også
![]()
Ja det er det men det skjer så ofte at jeg aldri greier å glede meg særlig uansett. Nå er testene negative igjen. Håper tr kommer snart, vil bli ferdigSå trist Katz1![]()
Såg antydning på strek 5 min og vart teken i går i 24 tiden. Krysser og håper. 8 dpo.
Jeg har aldri fått lurestrek med babyplan testene. Er det de du tester med?Det håper jeg og men er litt redd det er lure strek. Har sett mange lure sterker her inne på dei testane.
Kommer ut på kvelden men når veit eg ikkje.Da er det nok strek! Har du tatt ny? Syns det ser ut som det er farge i den, og da er det jo ikke skygge hvis det er det.
Har sett noen har fått 2 streker og negativ etter par timer med samme test. Det var babyplan sine 10 mlu tester. Sjansen for å bli gravid i alder over 40 er vel 1 til 5 % og få komme inn på den % er nok ikkje lett. Men det finnes noen som blir gravid uten hjelp i 45 og 47 år. Men at det skal bli meg det er vel veldig liten sjanse.Jeg har aldri fått lurestrek med babyplan testene. Er det de du tester med?
Det stemmer godt overens med symptombildet mitt og testene mine blir positive ca 8~9 dpo. Jeg pleier å merke en befruktning ca 6 dpo, da begynner murringen. Å tempen stiger mer enn vanlig. Å testene de øker i styrke. Jeg tenker de fleste som får svake streker som ender med negativ test opplever kjemisk. Kjemisk er jo veldig, veldig vanlig. Det er jo en befruktning som ikke utvikler seg som den skal. Det kan være mange årsaker til det. Trenger ikke nødvendigvis være dårlig eggkvalitet heller. Er jeg ikke gravid får jeg ikke strek. Mine har vært supersvake, nå er de blanke igjen. Min gynekolog sa til meg at ca 10 år før overgangsalderen er man «steril». Medianen går i overgangsalder ca ved 51 år. Jeg er 41, det betyr at sjansene mine er minimal.. Eggene setter nok stopperen her, selv om jeg enkelte ganger tenker at jeg syns det er merkelig at jeg blir så lett gravid. Men jeg bruker både pre seed og fructus femina tror det gir god effekt, ble ikke så lett gravid før jeg begynte med detTestet mer?
El test skal ikke tas på konsentrert urin, men urinen bør jo heller ikke være for utvannet... Gylden middelveiEr det dumt å drikke mye før eggløsningstest? Tar den to ganger om dagen og temper om natten. Så tør nesten ikke drikke i frykt for å våkne om natten eller vanne ut eggløsningstesten . Har selvfølgelig resultert i forstoppelse!
Tatt ny i dag? Ser jo streken på den tørre testen.Vis vedlegget 286175
Tør test fra kl 22 tiden. 9 dpo. Skimta strek ca 5 min
Kan du poste Original bildet også?Vis vedlegget 286207
Er det flere som ser noe her? Ser den i virkeligheten, men måtte redigere for å få frem streken på bildet. 10dpo, tenker egentlig skyggestrek.. Blir lenge å vente til i morgen tidlig
Ser antydning til strek på originalen også jeg!
Har nett vakna etter nattskift. Kommer ein test ut på dagen.Tatt ny i dag? Ser jo streken på den tørre testen.
Ser den godt på bildeVis vedlegget 286207
Er det flere som ser noe her? Ser den i virkeligheten, men måtte redigere for å få frem streken på bildet. 10dpo, tenker egentlig skyggestrek.. Blir lenge å vente til i morgen tidlig

Ser den godt. WOW la den bli sterkare
