Så gøy du er i gang med å teste og spennende at du får HØY
Vanskelig å si, men så lenge du har fått "høy" så er jo definitivt sjansen der for å få max

Er jo også noen som har kort LH topp og da ikke får max.
Det sies at man helst skal ta på morgen urin fram til man får "høy", deretter kan man i utgangspunktet teste når som helst på døgnet. Og helst visst nok helst kun en x daglig.
Selv har jeg kun brukt den ved to prøveperioder til nå. Første gang fikk jeg ikke fruktbar periode (runding 3 dager etter hverandre), men så tredje dag på kvelden kjente jeg mine typiske eggløsningssmerter og tok da også en test på kvelden og den var rett på maksimal.
Denne perioden testet jeg KUN morgen.
4 dager med høy, fjerde dag kunne jeg nok tatt en på kvelden, da jeg kjente mine typiske eggløsningssmerter da, men avventet til morgenen etter og fikk max.
Om jeg var deg ville jeg fortsatt litt til med en x daglig, men kanskje vurdert å prøve 2 x daglig veldig snart, litt avhengig om du har nok testet igjen ..
Viktig om du tester kveld: ikke ha tisset på ca 4 timer og ikke drukket noe særlig siste tiden
Ikke et godt svar , men litt erfaringer fra meg i allefall.
Masse lykke til

spennende tid