Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Eldste har en kurv i sånn åpen romdelerhylle fra IKEA, mellomste har i en lav plastkasse under senga, minste har i en trådkurv i skapet sitt, vi har i en hylle i garderoberommet vårt.
I en skuff under sengen. Vårt lengst til høyre, og mini sitt lengst til venstre. Hans tar jo veldig liten plass, da han hverken bruker dyne eller pute.
Sengeklærne til vogn/vugge, juniorsenga, gjester og mitt og mannen sitt er i et innebygd garderobeskap i gangen.
Det som hører til sprinkelsenga ligger i skuffer under sprinkelsenga.
Har vårt (vi dobbeldyne og 180seng) i skapet vårt på soverommet, storesøster sitt på vaskerommet, da hun har rom i kjelleren og lillebror sitt i skapet på rommet hans, ideelt sett skulle eg hatt et skap i gangen med alt sånt, sengetøy,håndkler støvsuger ol. Meeeen da må vi bygge på huset, haha