Kitty
Forumet er livet
Tilgangsansvarlig
Novemberbarna 19
Julegavene 2019
Novemberbarna 2021
♡Julekulene 2021♡
hurra! Håper på 9 mnd ruging!5 DPO
Da ruger jeg på en blastoBlir noen lange dager med venting før testegalskapen kan begynne
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
hurra! Håper på 9 mnd ruging!5 DPO
Da ruger jeg på en blastoBlir noen lange dager med venting før testegalskapen kan begynne
![]()


Jaa, det håper jeg ogSåå spennende!! Håper du får ruge i 9 mnd. til![]()

hurra! Håper på 9 mnd ruging!
Jeg krysser fingreneHåper såååå på at dette er den rette spiren!!![]()

Testene roper på meg fra skuffen, men det er jo virkelig ingen vits i å teste enda. Jeg skal klare å holde meg til fredag, i hvert fall!
Ovitrelle sitter lenge i hos meg, så er jo umulig å vite hva som er Ovitrelle og hva som er babystrek. Men fra i går (10 dpo) til i dag (11 dpo) trooor jeg det er en liten stigning. Kom igjen lille spire, klamre deg fast 

Åååå! Dette må jo være babystrek?Fortsatt 11 dpo
Jeg måtte bare ta en tilSe her da, denne er sterkere enn i morges
![]()



Nå er det din tur Timi ❤ Drister meg til et forsiktig gratulererFortsatt 11 dpo
Jeg måtte bare ta en tilSe her da, denne er sterkere enn i morges
![]()

Jeg håper detNå er det din tur Timi ❤ Drister meg til et forsiktig gratulerer![]()
Men tør ikke juble før hcg-måling, den smellen gikk jeg på forrige gang!Så spennende! Når skal du ta blodprøver? Håper for dere!Jeg håper detMen tør ikke juble før hcg-måling, den smellen gikk jeg på forrige gang!
TakkSå spennende! Når skal du ta blodprøver? Håper for dere!
Skal ta blodprøve på torsdag, så regner med å få svar på fredag!
Men jeg synes i hvert fall de stiger litt. Hva tenker dere?Takk, jeg håper det holder hele veienKrysser fingrene for deg, dette ser lovende ut..!![]()
Du er vel snart i gang med nytt forsøk?Ååååå, altfor spennende!! Men syns utvilsomt dette ser ut som babystreker12 dpo
Øverst er 11 dpo ettermiddag og nederst 12 dpo morgen. Jeg har jo bare hatt en kjemisk før, så aner ikke om denne er sterk nok til 12 dpoMen jeg synes i hvert fall de stiger litt. Hva tenker dere?
Nå har jeg bare 3 babyplan og en digital igjen. Så blir nok morgentesting til og med torsdag og kanskje digital på torsdag. Fredag får jeg jo forhåpentligvis svar på blodprøve og da føler jeg at det ikke er nødvendig å teste lenger!

